PODZIEL SIĘ

“Gotham” powoli chyli się ku końcowi i już niedługo czeka nas eksplodujące zakończenie piątego i zarazem ostatniego już sezonu. Ale o tym już przecież wiecie, prawda? Im bliżej zakończenia, tym więcej nowych informacji dostajemy. W tym oczywiście jest nam dane wreszcie przyjrzeć się ostatecznemu i zarazem pełnego groteski wyglądowi serialowego Jokera, odtwarzanego przez Camerona Monaghana!

Cameron Monaghan oraz jego kreacja przeszli dość nietypową podróż w serialu. Najpierw pojawił się jako Jerome, pokręcony morderca z osobowością przypominającą szalonego Jokera. Nic więc dziwnego, że początkowo każdy fan sądził, że to właśnie jest przyszły Książę Klaunów. Niestety po jego premierze showrunnerzy zaczęli kombinować i twierdzić, że to nie jest Joker, bardziej proto-Joker, inspiracja. Następnie w sezonie 4. „Gotham” Jerome został ostatecznie zabity, a my poznaliśmy jego brata – Jeremiaha, który otrzymał pośmiertną pamiątkę od brata. Jeremiah został potraktowany specjalnym gazem śmiechu Jerome’a, który zmienił go w szaleńca, ale wciąż z umysłem geniusza. W ostateczności w sezonie obecnym, piątym, Jeremiah wpadł do zbiornika z chemikaliami w Ace Chemicals, tworząc, jak już wiemy doskonale od jakiegoś czasu, ostateczną wersję Jokera!

Jak widzieliśmy już na wcześniejszych zdjęciach, które wyciekły do sieci, ostatecznie twarz Jokera jest zdeformowana oraz pokryta bliznami. Nowe zdjęcia opublikowane na Instagramie dają bliższy wgląd na jego wygląd.

Prawdziwy brzydal, no nie? Jeszcze tylko więcej zielonych włosów i wygląd Jokera Camerona Monaghana będzie extra!

A Wy co sądzicie o tym, co prezentują zdjęcia? Zgadzacie się ze mną, czy wolicie prawie łysego Pana J? Komentujcie poniżej, na facebooku lub Discordzie!

Ostatni epizod serialu “Gotham” już w sobotę rano, 19 kwietnia!