PODZIEL SIĘ

Po ogromnym sukcesie “Agentów Tarczy”, Marvel Television planowało kolejny serial, który miał podbić serca fanów. Teraz, gdy premiera “Ghost Ridera” wisi w powietrzu, rodzi się coraz więcej plotek na temat tego, gdzie finalnie trafi serial. Wszystko wskazywało na to, że serial zadebiutuje na stacji ABC, jednak plotka ta szybko została rozwiana przez szefa Marvel Television – Jepha Loeba.

Serial będzie częścią ramówki stacji Hulu. Jeph Loeb wyjawił, że “Ghost Rider” będzie się znacznie różnił od seriali stacji ABC, dlatego też zdecydował się na inną platformę.

“Od początku wiedzieliśmy, że nie zrobimy serialu dla ABC, ponieważ postawiliśmy na coś bardziej poważnego. Ludzie kochają Gabriela Lunę i kochają tę postać, więc wierzę w to, że serial się spodoba.”

Fani Marvela z niecierpliwością czekają na serial, gdyż chcą zobaczyć postać Ghost Ridera z zupełnie innej strony, niż ukazano go w filmie z Nicolasem Cage’em.
Loeb nie może się już doczekać premiery. Sądzi, że serial odmieni wizerunek Marvel Television w oczach odbiorców.

“Najlepsze jest to, że możemy pokazać zmianę bohatera, który jest uważany za potwora, jednak później dochodzi się do wniosku, że to jednak nie on jest złoczyńcą w całej tej historii. Jeszcze czegoś takiego nie robiliśmy. Zaczęliśmy więc pracę nad “Ghost Riderem”, udało nam się zaangażować Gabriela Lunę do odtworzenia swojej roli z “S.H.I.E.L.D”. Później zajmiemy się “Helstorm’em” i kilkoma innymi projektami, które póki co trzymamy w tajemnicy.”

Data premiery “Ghost Ridera” na Hulu nie jest jeszcze znana.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!