Nie macie pomysłu na prezent na kolejne urodziny fanki Marvela? Nie wiecie co obejrzeć z ukochaną? A może sami jesteście fanami seriali detektywistycznych i szukacie czegoś już sprawdzonego dla siebie?

Mamy dla Was kilka tytułów, które we wrześniu zaliczą swoją polską premierę w wersji pudełkowej. Większość z nich jest wydana zarówno na DVD jak i na Blu-ray.

1. DETEKTYW, SEZON 3

Detektyw to serial od stacji HBO, gdzie w główną postać wciela się Mahershala Ali znany między innymi z Trylogii Blade’a oraz z serialu Luke Cage. Wciela się on w rolę Wayne’a Haysa, emerytowanego detektywa, któremu zaginięcie w 1980 roku dwójki dzieci z West Finger w stanie Arkansas od 35 lat nie daje spokoju. Trzeci sezon jest owiany historią niewyjaśnionej tajemnicy zabójstwa w hrabstiwe Ozark.

Premiera: 04.09.2019
Czas trwania nagrania: 468 min.
Link do wydania DVD (3 płyty): KLIK

2. AVENGERS: KONIEC GRY

Najbardziej dochodowy film wszech czasów, łączy w sobie wydarzenia z poprzednich 22 filmów Marvel Studios. Czy nasi znani i lubiani bohaterowie zrozumieją jakich poświęceń wymaga utrzymanie naszej rzeczywistości w ryzach? To opowieść o przyjaźni, miłości, współpracy i rodzinie. Bracia Russo po raz kolejny pokazali, że są mistrzami jeśli chodzi o filmy superbohaterskie. Film dostępny także w wydaniach zbiorczych ze starszymi filmami Marvela.

Premiera: 04.09.2019
Czas trwania filmu: 180 min.
Link do wydania DVD: KLIK
Link do wydania Blu-Ray (2 płyty): KLIK
Link do wydania Blu-Ray 3D (3 płyty): KLIK
Link do wydania Blu-Ray 3D (3 płyty) STEELBOOK: KLIK
Link do wydania zbiorczego AVENGERS PAKIET 1-4 DVD (4 płyty): KLIK
Link do wydania zbiorczego AVENGERS PAKIET 1-4 Blu-Ray (5płyt): KLIK

3. BATMAN FOREVER (BD) KOLEKCJA DC

Przed Batmanem pojawia się dość poważne wyzwanie – musi bowiem zmierzyć się z dwoma wyjątkowo niebezpiecznymi przeciwnikami. Two Face szukający zemsty za swoją zeszpeconą twarz, oraz jeden z najbardziej niebezpiecznych i tajemniczych przestępców – Riddler. Połączą siły, aby wspólnie zawładnąć umysłami obywateli Gotham i ostatecznie rozprawić się z Człowiekiem-Nietoperzem.

Premiera: 18.09.2019
Czas trwania filmu: 121 min.
Link do wydania Blu-Ray: KLIK

4. BATMAN I ROBIN (BD) KOLEKCJA DC

Chłód sparaliżował całe Gotham. Miasto stoi w obliczu kolejnego zagrożenia. Ostatnią szansą na ocalenie miasta jest Batman, który tym razem ma ze sobą wsparcie w postaci młodego Robina. Dick dzielnie towarzyszy Bruce’owi na swoim turbomotorze. To nie będzie łatwy pojedynek gdyż u boku Mr. Freeza stoi bardzo niebezpieczna kobieta – Poison Ivy. Na szczęście dla obrońców Gotham pojawia się nowa bohaterka chcąca wspomóc ich w tej nierównej walce. Czy Batgirl będzie wystarczającym wsparciem dla naszych superbohaterów?

Premiera: 18.09.2019
Czas trwania filmu: 124 min.
Link do wydania Blu-Ray: KLIK

5. BATMAN KONTRA WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA

W Gotham dochodzi do kradzieży eksperymentalnej aparatury. Sprawą oprócz drużyny Batmana interesuje się również grupa zmutowanych żółwi, ukrywających się pod ulicami miasta. To Wojownicze Żółwie Ninja! Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja to film oparty na popularnym komiksie DC. W Gotham nie widziano już od dawna równie ekscytujących przygód!

Premiera: 18.09.2019
Czas trwania filmu: 83 min.
Link do wydania DVD: KLIK

6. LEGO DC: BATMAN – GRUNT TO RODZINKA

Złowróżbne listy, podrzucane Bat-rodzince zmuszają tych nocnych bohaterów do wyścigu z czasem. Muszą powstrzymać złego Red Hooda, który gromadzi wokół siebie największych drani z Gotham. Batman musi stawić czoło przeszłości, żeby ocalić przyszłość.

Premiera: 18.09.2019
Czas trwania filmu: 72 min.
Link do wydania DVD: KLIK

7. SCOOBY-DOO! POWRÓT NA WYSPĘ ZOMBIE

Brygada Detektywów wygrywa wakacje „all inclusive” i wyruszają w podróż życia do tropikalnego raju. Ich celem okazuje się jednak wyspa zombie. Zaraz po przybyciu zdają sobie sprawę, że miejsce wygląda dziwnie znajomo i przypomina wyspę, na której byli parę lat temu, gdzie rozwiązywali tajemnicę nieumarłych. Czy Scooby-Doo i Brygada Detektywów w końcu rozwiążą tajemnicę wyspy zombie?

Premiera: 25.09.2019
Czas trwania filmu: 69 min.
Link do wydania DVD: KLIK

8. ALADYN

Odświeżona wersja dobrze nam znanego i uwielbianego przez najmłodszych filmu animowanego z 1992 roku. Ta nowa, kinowa adaptacja Aladyna to pasjonująca przejażdżka czarodziejskim dywanem dla starszych i młodszych fanów! Roztańczony, kolorowy, energetyczny. Przepych godny bollywoodzkiego widowiska.

Premiera: 25.09.2019
Czas trwania filmu: 123 min.
Link do wydania DVD: KLIK
Link do wydania Blu-Ray: KLIK

Wszystkie Zapowiedzi Blu-ray i DVD znajdziecie na stronie galapagos.com.pl