PODZIEL SIĘ

To już ostatnie premiery na DVD i Blu-ray od Galapagos w tym roku, a wśród nich Toy Story 4, które u wielu z nas wywołało nostalgiczne wspomnienia  z dzieciństwa.

Oprócz wszystkim dobrze znanej animacji otrzymamy także w wydaniu zbiorczym wszystkie sezony Gry o tron oraz Teorii Wielkiego Podrywu.

1. LEGO NINJAGO: OBŁAWA

W Ninjago rządy przejął Lord Garmadon. Czy ninja uda się zjednoczyć siły i powstrzymać okrutnego tyrana? Zobacz kontynuację przygód bohaterów LEGO® NINJAGO® w nowej serii Obława!

Premiera: 04.12.2019
Czas trwania filmu: 210 min.
Link do wydania DVD: KLIK

2. MŁODY SHELDON, SEZON 2

Drugi sezon serialu o perypetiach dorastającego Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów serialu Teoria wielkiego podrywu. Dalsze losy chłopca, który jest niezwykle utalentowany, ale także dość naiwny i bezbronny. Bycie matematycznym geniuszem we wschodnim Teksasie, w którym królują sport i kościół, jest niezwykle trudne dla całej rodziny.

Premiera: 04.12.2019
Czas trwania filmu: 420 min.
Link do wydania DVD: KLIK

3. TEORIA WIELKIEGO PODRYWU, SEZON 12

Finałowy sezon nagrodzonego dziesięcioma statuetkami Emmy serialu komediowego opowiadającego o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych. Sheldon (Jim Parsons) i Amy (Mayim Bialik) przeżywają swoje wzloty i upadki podczas miesiąca miodowego w Nowym Jorku, podczas gdy Penny (Kaley Cuoco) i Leonard (Johnny Galecki) odkrywają, że są niepokojąco podobni do rodziców Amy. Raj (Kunal Nayyar) natomiast obraża fizyka Neila deGrasse Tysona (Neil deGrasse Tyson) i tym samym rozpoczyna wojnę na Twitterze.

Premiera: 04.12.2019
Czas trwania filmu: 463 min.
Link do wydania DVD: KLIK
Link do wydania DVD SEZONY 1-12 (36 DVD) WYDANIE Z ALBUMEM: KLIK

4. GRA O TRON, SEZON 8 

Finałowy sezon najpopularniejszego i najbardziej utytułowanego serialu w historii HBO®! 57 nagród Emmy®! Zdrada, pożądanie i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę.

Premiera: 04.12.2019
Czas trwania filmu: 408 min.
Link do wydania DVD: KLIK
Link do wydania Blu-Ray: KLIK
Link do wydania Blu-Ray Steelbook: KLIK
Link do wydania DVD Sezon 1-8: KLIK
Link do wydania Blu-Ray Sezon 1-8: KLIK

 

5. WOJOWNIK, SEZON 1

Serial zrealizowany na podstawie pomysłu i zapisków Bruce’a Lee! Druga połowa XIX wieku. Ah Sahm (Andrew Koji) jest cudownym dzieckiem sztuk walki, który przybywa w tajemniczych okolicznościach z Chin do San Francisco, gdzie zaczyna pracować dla jednej z najpotężniejszych organizacji przestępczych w Chinatown. Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Jonathan Tropper (serial Banshee).

Premiera: 04.12.2019
Czas trwania filmu: 464 min.
Link do wydania DVD: KLIK

6. Królowe zbrodni

Cathy (Melissa McCarthy), Ruby (Tiffany Haddish) i Claire (Elisabeth Moss) to żony gangsterów terroryzujących nowojorską dzielnicę Hell’s Kitchen w 1978 r. Kiedy panowie trafiają za kratki, kobiety biorą sprawy w swoje ręce. Radzą sobie nadspodziewanie dobrze w każdym aspekcie mafijnej działalności — od przeprowadzania kolejnych przekrętów po wykańczanie konkurencji.

Premiera: 10.12.2019
Czas trwania filmu: 98 min.
Link do wydania DVD: KLIK

7. Toy Story 4

Pixar Animation Studios z dumą zaprasza na niezwykłą wyprawę! Chudy, Buzz i reszta bandy wyruszają na wycieczkę z Bonnie i Sztućkiem – jej nową, własnoręcznie wykonaną zabawką. Niewinne wygłupy Sztućka zmieniają podróż w szaloną przygodę, podczas której bohaterowie poznają nowe postaci i spotykają dawno niewidzianą przyjaciółkę! Arcydzieło animacji komputerowej pełne zabawnych, a zarazem wzruszających sytuacji. „Toy Story 4 to niezły odlot” (Kenneth Turan, Los Angeles Times).

Premiera: 11.12.2019
Czas trwania filmu: 96 min.
Link do wydania DVD: KLIK
Link do wydania Blu-Ray: KLIK
Link do Pakietu Toy Story 1-4: KLIK