PODZIEL SIĘ

Starfury: The Ultimates jest konwentem, który odbywa się w Birmingham w Anglii i jak to bywa na konwentach, wierni fani mogą spotkać znane twarze, jak aktorzy znani z ulubionych seriali lub produkcji kinowych super hero. Nie inaczej było podczas wyżej wspomnianego konwentu. Na spotkaniu pojawili się między innymi Iain De Caestecker, Gabriel Luna, Adrian Pasdar oraz Biana Venskus, aktorzy znani z „Agent of S.H.I.E.L.D.”. Wygląda na to, że dla nich to więcej niż spotkanie się z fanami oraz dyskutowanie na temat serialu Marvela. Luna udostępnił ostatnio zdjęcie, na którym razem z De Caestecker świetnie się bawią!

“Kufel z jednym z moich ulubionych Szkotów”

Napisał Luna pod zdjęciem na Instagramie. Swoje trzy grosze dodała również Venskus:

„Do diabła! Też jesteśmy niedaleko”

To oczywiście obudziło reakcje fanów, którzy widać cieszą się, że Gabiel Luna kręci się tu i tam z ekipą zaangażowaną w tworzenie „Agentów TARCZY”. Oto tylko niektóre komentarze:

„Cieszy mnie to”

Pisze @oohshiny. @jromero_80 dodaje:

„Mój ULUBIONY duet postaci z AoS”

Oczywiście zapewne reakcja przynajmniej części z fanów jest podyktowana nadzieją, iż jest to pewnego rodzaju „ukryta” zapowiedź powrotu Gabriela do serialu jako Ghost Rider. Nie od dziś wiadomo, że Luna oraz jego Ghost Rider był jedną z najsilniejszych (jak nie najsilniejszą) postacią serialu.

 

Oczywiście to, czy powróci do „Agents of S.H.I.E.L.D.” nie zostało w żaden sposób oficjalnie potwierdzone czy też zapowiedziane. Jednakże wiemy już od jakiegoś czasu, że Hulu zapowiedziało, iż zajmuje się przygotowaniem serialu z solowymi przygodami Ducha Zemsty i główną rolę zagra oczywiście Gabriel Luna.

Chcielibyście powrotu Gabriela i jego Ghost Ridera do AoS? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Nowe odcinki sezonu 6 „Agents of S.H.I.E.L.D.” w każdą sobotę rano czasu polskiego w stacji ABC!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!