Z przyjemnością prezentuję Wam cykl wywiadów, które przeprowadziłem z pozostałymi redaktorami Flarrow. Codziennie przekazujemy Wam najnowsze informacje na temat Arrowverse, seriali i filmów DC oraz Marvela, a także innych ciekawostek, współtworzymy  napisy do naszych ulubionych seriali. Teraz jest czas, abyśmy opowiedzieli Wam trochę o sobie! 🙂

Na prawie sam koniec została gruba ryba naszej redakcji, współwłaściciel FLARROW.pl, nasza Panda naczelna. Wszystkie jego artykuły przeczytacie tutaj i tutaj.

 – Na początek kilka pytań o samym Flarrow.  Od jak dawna tu jesteś i jak tu trafiłeś?

Jestem założycielem całego projektu FLARROW.pl , który składa się na dwie grupy facebookowe, portal, fanpage i instagram i mało aktywny profil na YouTube. Przedsięwzięcie wystartowało w 2015 roku, a nazwa wzięła się od połączenia seriali Flash i Arrow.

– Co lubisz we Flarrow?

Atmosferę, którą ciężko opisać. Nie bazujemy tylko na korespondencji wirtualnej, ponieważ spotykamy się w rzeczywistości i przemierzamy duże odległości, aby trafić na nasze zloty fanów DC i Marvela, które organizujemy już prawie trzy lata. To fantastyczne uczucie, aby móc spotkać ludzi, których poznało się poprzez swój własny projekt. Uwielbiam patrzeć na radość fanów, którzy cieszą się nawet z otrzymania kalendarzyka lub wlepek, które rozdajemy podczas naszych zlotów. Piwko z taką ekipą smakuje również o wiele lepiej! Co do redakcji FLARROW.pl, to można w niej się poczuć jak w rodzinie, czyli kłótnie, a także szacunek, staramy się pomagać, pogadać przyjacielsko. Po prostu trzeba nas zrozumieć i dobrze się wkomponować, jednakże jeśli w redakcji mamy sporo ładnych kobiet, to chyba nie jest z nami tak źle! Hejterzy zawsze byli i zawsze będą z różnych względów. Najwięcej ich wyrosło, gdy wdrożyliśmy reklamy na stronę. Chociaż małego Sebka nikt nie przerośnie.

– A czego Ci we Flarrow brakuje?

Brakuje mi streamów na YouTube. Kiedyś mieliśmy okazję przeprowadzić jedną taką rozmowę z fanami, ale później albo brakowało ludzi do pomocy, albo czasu. Może nowy rok przyniesie nam reaktywację kanału.

– Spróbuj opisać Flarrow jednym zdaniem.

FLARROW.pl to hobbystyczny portal zrzeszający fanów tematyki superbohaterów.

– Teraz kilka pytań bezpośrednio o Tobie, jako części Flarrow. Czy przed dołączeniem do Flarrow robiłeś coś podobnego?

W przeszłości tworzyłem strony internetowe, prowadziłem małe radio internetowe, ale to FLARROW.pl stał się dużym hitem, który podbił polski Internet naprawdę bardzo dużą ilością odsłon każdego dnia!

– O czym był Twój pierwszy artykuł?

Moim pierwszym artykułem były życzenia na święta Bożego Narodzenia ze względu na to, iż portal powstał dopiero po założeniu grupy i fanpage’a, czyli w grudniu 2015 r.

– A z którego artykułu jesteś najbardziej dumny?

Na moim koncie jest ponad 1900 artykułów, naprawdę ciężko jest wybrać ten jeden artykuł, ponieważ większość z nich już nawet nie pamiętam. Jednakże jeśli mam wybrać, to najbardziej jestem dumny z mojego artykułu, gdzie poprzez analizę wytypowałem prawdziwą tożsamość Savitara, chociaż wielu widzów nie wierzyło w moją teorię. <Kliknij i zobacz ten artykuł>

– Co prócz pisania robisz dla Flarrow? 

Jako założyciel i właściciel jestem od wszystkiego, czyli administracja całego portalu, marketing i dbanie o dobre relacje z firmami partnerskimi, a także prowadzenie fanpage’a, grupy i oczywiście pisanie newsów.

– Poznajmy bliżej Twój gust, jaki jest Twój ulubiony film i gatunek filmowy?

Moim ulubionym gatunkiem filmowym jest gatunek Akcja, a filmem Back to the Future.

– Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyki? Ulubiona piosenka?

House, piosenki nie mam ulubionej, ale ostatnio wpadł mi w ucho utwór mojego ulubieńca, czyli: Don Diablo – Survive.

– Czy masz ulubioną książkę?

“Poczytaj mi mamo”.

– Który komiks lubisz najbardziej?

“Flashpoint – Punkt krytyczny”.

– Krótka piłka, Marvel vs DC. Filmy?

DC.

– Seriale?

DC.

– Komiksy?

DC.

– Gry?

DC.

– Ulubiona postać ze świata DC?

Nightwing.

– A z Marvela?

Killgrave.

– Uchylmy rąbka tajemnicy na temat Twojego życia prywatnego. Skąd jesteś?

Rybnik.

– Ile masz lat?

26.

– Czym się zajmujesz na co dzień?

Pracą i FLARROW.pl oczywiście!

– Masz jakieś hobby?

Spanie, bo sen jest najważniejszy, a z mniejszych to piłka nożna (tylko Real Madryt), żużel (yno ROW), filmy – dużo filmów! No i garstka seriali, zwłaszcza te, o których piszemy, a także nieco o innej tematyce. Spotkania ze znajomymi i podróże.

– Na zakończenie kilka luźnych pytań na temat Arrowverse. Wolisz Iris, czy Felicity?

Iris.

– Którą z postaci komiksowych, chciałbyś zobaczyć w Arrowverse?

Klarion the Witch Boy.

– Jaką chciałbyś mieć supermoc?

Uzdrowienia – bym mógł uzdrowić ten cały pieprzony i niesprawiedliwy świat!

– Którą z postaci Arrowverse, chciałbyś spotkać? 

Zdecydowanie Oliver Queen ze względu na to, iż darzyłem tę postać wielką sympatią już nawet w serialu Smallville. Drugą kwestią jest to, że nie posiada on supermocy, a tylko wypracowane umiejętności, no i lubi wypić sobie wódeczkę.

– Która z postaci powinna według Ciebie wrócić do uniwersum?

Superman na stałe.

– Odcinki musicalowe; tak czy nie?

Nie.


O co jeszcze chcielibyście spytać naczelnego? Piszcie komentarze tu lub na fb, a na wszystkie otrzymacie odpowiedź w czasie naszej sekcji Q&A 🙂