PODZIEL SIĘ

Z przyjemnością prezentuję Wam cykl wywiadów, które przeprowadziłem z pozostałymi redaktorami Flarrow. Codziennie przekazujemy Wam najnowsze informacje na temat Arrowverse, seriali i filmów DC oraz Marvela, a także innych ciekawostek, współtworzymy  napisy do naszych ulubionych seriali. Teraz jest czas, abyśmy opowiedzieli Wam trochę o sobie! 🙂

Na koniec dowiecie się czegoś o mnie. 🙂 Wszystkie moje artykuły znajdziecie tutaj. Staram się, aby były nieco inne niż pozostałe. Bardziej na luzie (jak Papkina w CDA). Nie za bardzo mam jak bawić się formą, więc czasem wstawię jakiś mem, czasem puszczę oko jakimś odwołaniem. Mam nadzieję, że fajnie się to czyta. Prócz tego wyszedłem z wieloma pomysłami (#robimymemy, Flarrow Magazine, Podsumowanie roku, ten cykl), raz lepszymi, raz gorszymi, ale zawsze oryginalnymi :). Czas na pytania :).

 – Na początek kilka pytań o samym Flarrow.  Od jak dawna tu jesteś i jak tu trafiłeś?

A to akurat ciekawa historia. Wiele ludzi stawało w rekrutacjach, by się tu dostać, a mnie dołączenie zaproponowano xD. Ale do sedna. W październiku 2018 dołączyłem do Discordu Avengers_pl i pomyślałem, by zrobić jeden o Arrowverse. 15 października napisałem do Flarrow, czy by nie pomogli mi tego rozdmuchać. A Rafał odpisał, że mają swój i zapytał, czy bym w nim nie pomógł ^^. I tak zacząłem jako gość od Social mediów. Parę dni później pomyślałem, że spróbuję napisać newsa… Ale o tym później ;).

– Co lubisz we Flarrow?

Kontakt z czytelnikami, gdy jest dużo lajkow i komentarzy ;).

– A czego Ci we Flarrow brakuje?

Nadal mało osób jest na Discordzie względem fanpage, ale pracuję nad tym ;). Na samej stronie przydałaby się jakaś galeria, podobna do tej na joemonster, taka ze wszystkim (memy, fanarty, zdjęcia zzakulis).

– Spróbuj opisać Flarrow jednym zdaniem.

Idealne miejsce dla tych, co chcą być dziennikarzami i nie dostawać za to pieniędzy, ale w zamian poznać bliżej kilka osób, które mogą stać się grupą bliskich znajomych, a część nawet przyjaciół. 

– Teraz kilka pytań bezpośrednio o Tobie, jako części Flarrow. Czy przed dołączeniem do Flarrow robiłeś coś podobnego?

Kiedyś pisałem wiersze i opowiadania fantasy. Wszystko do znalezienia na moim fanpage, ktory ostatnio reaktywowałem. Napisałem też ze dwie recenzje filmów amatorsko.

– O czym był Twój pierwszy artykuł?

…I tu wracamy do mojego origin story. 😀 Temat na mój artykuł znalazłem sam (zwykle wybieramy z listy, którą daje nam naczelny) i zaproponowałem, że napiszę, aby sprawdzić, czy się nadaję. Jak widać, udało się. :). Była to wiadomość o opóźnienie prac nad trzecią częścią Strażników. Jako obrazek wyróżniający dałem smutnego Groocika, zamiast dać logo filmu. Już samo to mnie cieszyło.

– A z którego artykułu jesteś najbardziej dumny?

Najlepiej pamiętam te, w których zamieszczałem swoje teorie. O fabule serialu Vision and the Scarlett Witch, o postaciach, które zobaczymy w Batwoman (mój najdłuższy news, prawie 900 słów!). Bardzo dumny jestem z pomysłu na wyciągnięcie redakcji do napisania recenzji najlepszych filmów 2018 roku.

– Co prócz pisania robisz dla Flarrow? 

Opiekuję się Discordem, wymyślam zabawy na Facebooku, wszystko to, co napisałem we wstępie  :).

– Poznajmy bliżej Twój gust, jaki jest Twój ulubiony film i gatunek filmowy?

Fantasy, horrory. Z fantastyki superhero, z superhero “Avengers: Infinity War”. Natomiast jeśli chodzi o horrory, najbardziej przerażają mnie Babadook, Nieodebrane połączenie i Pulse.

– Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyki? Ulubiona piosenka?

Przede wszystkim Dance, prócz tego radiowe kawałki popowe i rockowe. Federico Scavo – Blow it, George Ezra – Shotgun, Passenger – Lat Her go... mogę tak długo :).

– Czy masz ulubioną książkę?

Bez wątpienia cykl “Miecz Prawdy” Goodkinda.

– Który komiks lubisz najbardziej?

Zainspirowany filmami sięgnąłem do pierwszych Avengers z 1963 I doszedłem do początku XXI wieku. Fajnie się patrzy, jak to uniwersum się zmieniało (a razem z nim same komiksy… pierwsze eventy w porównaniu do dzisiejszych przypominają raczkowanie). Aktualnie co miesiąc czytam nowe zeszyty Ms. Marvel. Zakochałem się w Kamali Khan zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

– Krótka piłka, Marvel vs DC. Filmy?

Marvel.

– Seriale?

DC.

– Komiksy?

Marvel, DC jeszcze nie czytałem.

– Gry?

Na telefon Marvel, w inne nie grałem. Aktualnie jestem jedynie androidowy.

– Ulubiona postać ze świata DC?

Miłością pałam do serialowej Caitlyn.

– A z Marvela?

Vision, fajnie by było z nim porozmawiać o świecie.

– Uchylmy rąbka tajemnicy na temat Twojego życia prywatnego. Skąd jesteś?

Warszawa i okolice (urodzony i wychowany w Ursusie, obecnie mieszkam w Starych Babicach).

– Ile masz lat?

Ja mam dwadzieścia, trzy takie lata…

– Czym się zajmujesz na co dzień?

Pracuję na Call Center w dziale obsługi klienta AXA Ubezpieczenia.

– Masz jakieś hobby?

Lubię grać na telefonie (aktualnie głównie Talizman, wcześniej Hearthstone).

– Na zakończenie kilka luźnych pytań na temat Arrowverse. Wolisz Iris, czy Felicity?

Felicity <3.

– Którą z postaci komiksowych chciałbyś zobaczyć w Arrowverse?

Nie będę oryginalny i tak jak inni wskażę Zatanne. A może i będę… Zielona Latarnia pasowałby do Supergirl. 

– Jaką chciałbyś mieć supermoc?

Telepatia. Zawsze bym wiedział, czy ludzie mówią prawdę, czy nie. Serio, słabo wyczuwam trolle.

– Którą z postaci Arrowverse, chciałbyś spotkać? 

Ripa. Pogadalbym z nim o czasie, może nawet odwiedził różne czasy i oczywiście poszedłbym z nim na karaoke :D.

– Która z postaci powinna według Ciebie wrócić do uniwersum?

Profesor Stain. Jakoś tak mi pasował do Flasha, na początku drugiego sezonu.

Wiele jest postaci, których wątki po prostu się urwały (Sokolica, Dr. Light, Julian Albert, Patty Spivot). Czy wrócą? Tego nawet twórcy nie wiedzą.

– Odcinki musicalowe; tak czy nie?

Trudne pytanie. Odcinek musicalowy “Flasha” mi się podobał, ale gdyby były częściej, to nie byłyby wyjątkowe. Myślę, że od czasu do czasu jak najbardziej.


Ostatni wywiad za nami, mam nadzieję, że nie ostatnie pytania :). Co jeszcze chcielibyście o mnie wiedzieć? Piszcie w komentarzach tu i na fb. Q&A już tuż przed nami!