PODZIEL SIĘ

W świecie gwiazd filmowych, dzieje się wiele różnych, totalnie zwariowanych sytuacji. Ostatnio fani Johna Deppa dodali coś od siebie i napisali nietypową petycję do Warner Bros. – prośbę o usunięcie Amber Heard z sequelu „Aquamana”!

Tak, dobrze przeczytaliście – fani Deppa domagają się usunięcia Amber z drugiej części filmowych przygód „Aquamana”. Jak pamiętacie zapewne, Amber zagrała w pierwszej części Merę. Jej rola była świetna, a sama aktorka zabłysnęła obok Jasona Momoi. Nic więc dziwnego, że z miejsca dostała angaż w kontynuacji filmu Aquaman!

Niestety, ale w życiu prywatnym Amber nie do końca się układało ostatnimi czasy, gdyż przyszło jej toczyć bój z jej byłym, którym był sam Johnny Depp! Oboje w przeszłości wnosili oskarżenia o fizyczne znęcanie się nad sobą. Teraz, fani którzy wierzą uparcie w niewinność Johny’ego Deppa, postanowili się za nim wstawić i napisali pismo do Warner Bros. o zwolnienie Heard z kolejnej produkcji! Pismo zawiera podobno, aż 35 347 podpisów. Aczkolwiek osobiście wątpię, aby Warner Bros. ugięło się pod naciskiem zapewne rozżalonych fanek.

Czy Wy też uważacie, że aż ponad 35 000 osób ma coś z głową? Czy może jesteście razem z nimi? Komentujcie!