PODZIEL SIĘ

W ostatnich dniach w sieci pojawiła się informacja o tym, iż są prowadzone rozmowy odnośnie powrotu do MCU dwójki aktorów, Daniela Bruhla oraz Emily Van Camp. Aktorzy mieliby pojawić się w najnowszym serialu „Falcon and Winter Soldier”, przygotowanym specjalnie na potrzeby nowej platformy Disney+.

Poprzednio Daniel Bruhl zagrał Helmuta Zemo, natomiast Emily wcieliła się w agentkę Sharon Carter. W ostatnich dniach Deadline zaraportował, iż ta dwójka prowadzi rozmowy na temat ich ewentualnego powrotu do MCU. Tym razem jednak mieliby pojawić się w serialu „Falcon and Winter Soldier”, który ma zadebiutować na platformie Disney+.

Daniel jako Zemo pojawił się w „Captain America: Civil War”, natomiast Emily zadebiutowała w „Captain America: Winter Soldier” jako śliczna agentka Sharon Carter. Zemo, jak pamiętacie zapewne, był tym, który spowodował podział pomiędzy bohaterami, rozbijając Avengers i zmuszając Kapitana Amerykę oraz kilku członków Mścicieli do ukrywania się.

Najnowszy serial, który zadebiutuje na platformie ma przedstawić przygody Falcona, w którego ponownie wcieli się Anthony Mackie. Falcon będzie starał się udźwignąć brzemię bycia nowym Kapitanem Ameryką, po tym, jak Steve oddał mu swoją tarczę i mianował swoim następcą. W jego nowej drodze pomoże mu się odnaleźć Bucky Barnes/Winter Soldier (w tej roli Sebastian Stan).

Cieszycie się, że Zemo i Sharon Carter pojawią się w serialu? Komentujcie na Facebooku i Discordzie!

Disney+ ma zadebiutować dokładnie 12 listopada 2019 r.!