PODZIEL SIĘ

Weteranka Marvel Cinematic Universe będzie kontynuowała swoją współpracę? Zgodnie z najnowszymi informacjami od Variety, Gemma Chan, grająca w “Kapitan Marvel” wojowniczkę Kree – Minn-Ervę, jest w trakcie rozmów dotyczących dołączenia do obsady filmu “Eternals”.

Nie jest jeszcze pewne, czy Chan będzie wcielać się w rolę Minn-Ervy w Eternals. Niektóre źródła donoszą, że dostanie ona kompletnie inną rolę

Aktorka jest znana także z roli w Humans, czy w Bajecznie Bogaci Azjaci. Jej rola jako Minn-Erva w Kapitan Marvel została dobrze przyjęta przez fanów, jednak zdaje się, że jej postać zginęła w trzeciej części filmu. Gemma w wywiadzie dla ComicBook.com opowiedziała o swojej współpracy z Marvelem:

To niesamowite być częścią projektu, któremu ludzie są tak oddani i doskonale znają się na rzeczy. Znają historię i przemiany wszystkich bohaterów przez wszelakie komiksowe iteracje. To naprawdę niesamowite. widzieć całą tę pasję i miłość do tych postaci. Oczywiście jest też presja, by sprostać oczekiwaniom. Mam nadzieję, że się uda.

Jeśli Chan dołączy do The Eternals, jej kolegami z obsady będą: Angelina Jolie w roli Theny, Salma Hayek jako Ajak, Richard Madden w roli Ikarisa, Kumail Nanjiani jako Kingo, Lauren Ridolf grający Makkariego, Brian Tyree Henry wcielający się w rolę Phastos, Lia McHugh jako Sprite oraz Don Lee w roli Gilgamesha. Cały film będzie wyreżyserowany przez Chloe Zhao, znaną z  “The Rider’s”, natomiast scenariuszem zajmą się Matthew oraz Ryan Firpo.

Dyrektor generalny Marvel Studios. Kevin Feige, w tym roku zapowiedział inną opcję rozpoczęcia filmu.

Eternals są grupą, ale podoba nam się pomysł wprowadzenia drużyny od początku, w przeciwieństwie do tego, jak zostało to zrobione w pierwszych Avengersach. Coś bardziej jak Strażnicy. Nie chcemy zrobić tego stopniowo, myślimy o przedstawieniu od razu nowej grupy ludzi. […] Pytałeś wcześniej o lata 60. i 70. Jack Kirby napisał ogromną, niesamowitą epopeję z Eternals, która trwa dziesiątki tysięcy lat i jest to coś, czego nie pokazaliśmy do końca, dlatego mamy tak wiele rzeczy do zrobienia po Endgame, które uważamy za interesujące. 

Co myślicie o możliwości powiększenia załogi aktorów Eternals o Gemmę Chan? Chcecie w nowych Eternals zobaczyć Minn-Ervę