PODZIEL SIĘ

Informacje odnośnie 4 fazy Marvel Cinematic Universe mają zostać niebawem ogłoszone. Na nasze szczęście doszło ostatnio do wycieku, który sugeruje, że w „Doctor Strange 2” zadebiutuje Jericho Drumm a.k.a. Brother Voodoo oraz Clea.

Post z informacją został opublikowany przez użytkownika @RogerWardell na Twitterze, który niejednokrotnie w przeszłości publikował informacje bliskie planom Marvela. Tak więc wydaje się być dosyć wiarygodnym źródłem.

Obie postacie, zarówno Drumm, jak i Clea, są bardzo blisko powiązane z mitem Doktora Strange’a. Tak więc nie dziwi fakt wyboru ich do sequelu. W zasadzie podwaliny do wprowadzenia Drumma miały już miejsce, gdyż jego brat Daniel (Mark Anthony Brighton) był opiekunem nowojorskiej Sanctum. Kaecilius (Mads Mikkelsen) zabił Daniela w pierwszej części przygód Najwyższego Maga w MCU.

Co ciekawe, post mówi również o tym, że Tilda Swinton miałaby powtórzyć rolę Ancient One, co stanowiłoby jej trzeci występ w MCU (drugi był w „Avengers: Endgame”). Głównym złoczyńcą najprawdopodobniej będzie Nightmare.

Jak zawsze Facebook i Discord czekają na Wasze komentarze – piszcie, co sądzicie o wprowadzeniu tych dwóch nowych postaci do MCU!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!