PODZIEL SIĘ

Już 12 listopada nowa platforma streamingowa, Disney+, zadebiutuje nie tylko na rynku amerykańskim, ale również w Kanadzie i Holandii, a tydzień później trafi do Australii i Nowej Zelandii. Jeżeli chodzi o pozostałą część Europy, to aż do wczoraj nie mieliśmy na ten temat żadnych informacji.

Na swoim Twitterze Disney zdradził, iż począwszy od 31 marca, platforma będzie dostępna dla mieszkańców takich państw jak Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy czy Hiszpania, jednak nie jest to zamknięta lista, gdyż resztę regionów, w których ma nastąpić tego dnia premiera, zostanie ogłoszona już niebawem!

Zaskoczeniem nie będzie, jeżeli wśród tych państw znajdować się będzie Polska, zważywszy na to, że produkcje Disney+ Original będą dostępne od dnia premiery z polską wersją językową. Mowa tu nie tylko o napisach, ale również o dubbingu dla m.in. Mandaloriana„High School Musical: The Series czy „Lady and the Tramp”.

Cena za usługę jest różna w zależności od kraju. W Holandii miesięczna subskrypcja kosztować będzie 6,99$. Dostępny będzie także roczny abonament, który będzie wynosił 69,99$, czyli 5,83$ miesięcznie.