PODZIEL SIĘ

Podczas jednego z ostatnich wywiadów dla Pro Wrestling Sheet, aktor i jedna z gwiazd „Strażników Galaktyki”, Dave Bautista postanowił podzielić się informacją o tym, jak wyglądają relacje pomiędzy nim, a Marvelem/Disneyem po tym, jak wsparł Jamesa Gunna, gdy ten został zwolniony po aferze, jaka wybuchła w związku z jego starymi tweetami.

Gdy Disney zwolnił Jamesa Gunna z Marvel Studios, cała obsada wyraziła swoje oburzenie i go wspierała, aczkolwiek najgłośniejszym w tej sprawie okazał się Dave Bautista, który w „Strażnikach” odgrywa rolę Draxa. Oświadczył nawet, że jeśli zatrudnią ponownie Gunna, to Dave skończy z rolą w wyżej wymienionej produkcji.

Na całe szczęście wydaje się, iż jego relacje z obiema firmami są jak najbardziej w porządku:

„Mam nadzieję, że są w porządku. Właściwie nigdy o tym nie rozmawiałem z kimś z Disneya. Rozmawiałem tylko z ludźmi z Marvela, a oni byli bardzo wyrozumiali, co do moich przekonań, moich uczuć.

 

Pracuję z ludźmi, którzy są bardzo wyrozumiali. Wielu z nich nawet o tym nie wspomniało, a ja po prostu byłem szczery ze swoimi uczuciami”.

Oczywiście jak wiecie doskonale, pomimo że produkcja „Strażników Galaktyki vol. 3” była w fazie zawieszenia, to jednak teraz James Gunn został ponownie zatrudniony, jednakże w związku z zaistniałą sytuacją, producent woli skupić się najpierw na reebocie  Suicide Squad od WB/DC, a dopiero następnie ruszyć z Strażnikami.

Cieszycie się, że Marvel/Disney nie ma na pieńku z Draxem? Podzielcie się opiniami czym prędzej – Facebook i Discord czekają na was!