Niedawno fani DC otrzymali dość niespodziewaną wiadomość. Otóż najnowszy serial komiksowy “Swamp Thing”, mający premierę zaledwie kilka dni temu został anulowany już po jednym odcinku. Kiedy natomiast zobaczymy resztę epizodów?

Już dzień po premierze włodarze DC oznajmili światu, że efekty pracy nad serialem o potworze z bagien nie są satysfakcjonujące i zdecydowali się na anulowanie projektu. Wszyscy zastanawiali się czy w ogóle dostaniemy więcej niż tylko pilot, czy na premierowym odcinku ta przygoda się zakończy. Dziś wiemy, że kolejne części będą wychodzić co tydzień, jednak liczba epizodów pierwszego (i jak widać jedynego) sezonu zamknie się na 10, nie na 13 odcinkach, jak pierwotnie planowano.

I niestety na tym koniec. Potencjał serialu był naprawdę spory, niedługo sami będziemy mieli okazję stwierdzić, czy decyzja o “odstrzeleniu” show faktycznie miała sens. Nowe informacje wskazują, że wszystkie odcinki serialu na oryginalnej platformie DC Universe pojawią się 2 sierpnia br., i to najprawdopodobniej w okolicach tej daty ujrzymy finałowy odcinek serialu Swamp Thing.