[Koch Media Info]
Pecetowa premiera najnowszej odsłony kultowej serii już 5 grudnia, w związku z tym Airship Syndicate and THQ Nordic zaprezentowali fanom nowy zwiastun.
Kliknij w obrazek, aby obejrzeć nowy zwiastun
W nowym zwiastunie prezentującym rozgrywkę twórcy z Airship Syndicate oraz wydawca THQ Nordic pokazują Creature Core – system pozwalający na ulepszanie i dostosowywanie umiejętności Jeźdźca. Obaj już od początku mają spory arsenał i mogą go rozwijać, zyskując dostęp do jeszcze bardziej widowiskowych i destrukcyjnych ataków. Creature Cores wypadają z przeciwników, można je też kupić od Vulgrima za zebrane dusze.

System Creature Core pozwala graczowi na dopasowanie zróżnicowanych stylów walki Wojny i Waśni. Chcesz zadawać więcej obrażeń, czy zostawiać za sobą ścieżkę lawy? Czy chcesz przyzywać piekielnego ogara, czy zdobywać więcej amunicji z ciał pokonanych wrogów? Dostosuj umiejętności postaci do własnego stylu z systemem Creature Core!

Darksiders Genesis przedstawia czwartego, ostatniego z Jeźdźców Apokalipsy, Waśń. Wspólnie z bratem i również Jeźdźcem, Wojną, będą walczyć z przeciwnikami w pierwszej w historii serii grze zawierającej kooperację. W trybie dla jednego gracza będzie można na przemian grać Wojną i Waśniem, korzystając z ataków dystansowych Waśnia i broni białej Wojny. Obaj mają specjalny pasek, który po napełnieniu pozwala im na chwilę przemienić się w olbrzymiego potwora, który niszczy wszystko na swojej drodze.

Gra Darksiders Genesis ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej (na komputerach klasy PC oraz konsoli PlayStation 4). Data premiery to 5.12.2019 (PC) oraz 14.02.2020 (wszystkie konsole). Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.