PODZIEL SIĘ

Jakiś czas temu pożegnaliśmy się z bohaterami Marvela od Netlixa, a już dostajemy informacje o ich powrocie do MCU?

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Charlie CoxKrysten Ritter, czyli odtwórcy DaredevilaJessici Jones w serialach Netlixa spod szyldu Marvela dawno pożegnali się już, ze swoimi postaciami. Od czasu zakończenia nowych sezonów nie mieliśmy żadnej oficjalnej informacji o powrocie bohaterów na ekran, a fani tworzą najróżniejsze teorie, jak postacie miałyby wrócić do życia telewizyjnego. Wielokrotnie mówi się o dodaniu postaci do Kinowego Uniwersum Marvela, a taka kolej rzeczy ma potwierdzać sam Kevin Feige!

Powołując się na MCU Comicpewna ważna osoba w Marvel Studios (tutaj mówi się właśnie o Kevinie Feige) jest wielkim fanem serialowych adaptacji Daredevila i Jessici Jones i jest on w stanie przenieść herosów do MCU w przyszłych filmach lub serialach. Jak wiemy, aktorom jest przykro z powodu opuszczenia swoich ról i z chęcią ponownie, by do nich wrócili!

Na razie nie wiemy nic o powrocie Iron Fista, Punishera oraz Luke’a Cage’a, ale patrząc po odbiorze Iron Fista i brutalności Punishera szansę na ich powrót są o wiele mniejsze.

Co myślicie o powrocie tych postaci w MCU? Może sami macie jakiś pomysł jak je przywrócić? Podzielcie się z nami na naszym Facebooku i Discordzie.