PODZIEL SIĘ
Arrow -- "The Brave and the Bold" -- Image AR308b_0148b-- Pictured (L-R): Emily Bett Rickards as Felicity Smoak, Colton Haynes as Roy Harper / Arsenal, David Ramsey as John Diggle, and Danielle Panabaker as Caitlin Snow -- Photo: Cate Cameron/The CW -- © 2014 The CW Network, LLC. All Rights Reserved.

Arrowverse jest w trakcie wielkich zmian szczególnie teraz, kiedy serial “Arrow” został odnowiony na 8. i jednocześnie ostatni sezon. Właśnie dlatego jedna z gwiazd siostrzanego serialu “The Flash” – Danielle Panabaker a.k.a. Caitlin Snow/Killer Frost – udostępniła pożegnalnego tweeta, jednocześnie wyrażając wdzięczność i dumę, że mogła być częścią tej przygody.

Poza sławnymi już crossoverami między tymi dwoma serialami DC, tak Danielle w roli Caitlin, jak i Carlos Valdes w roli Cisco, debiutowali na ekranach Arrow w 2 sezonie. Pojawiali się oni w serialu jeszcze kilka razy, dlatego pożegnanie się nie przychodzi łatwo. Jeszcze trudniej jest jednak pożegnać się głównej producentce – Beth Schwartz. Tak wraz z innymi producentami tłumaczyła swoją decyzję w oficjalnym komunikacie wydanym w zeszłym tygodniu:

“To była bardzo trudna decyzja do podjęcia, ale tak jak każda ciężka decyzja podjęta przez ostatnie 7 lat, ma ona na celu działanie na korzyść serialu “Arrow”. Jesteśmy podniesieni na duchu, że to właśnie ten serial zapoczątkował całe uniwersum seriali, które będą kontynuowane przez wiele następnych lat. Jesteśmy podekscytowani konkluzją, która uhonoruje to show, jego postacie oraz dziedzictwo. Czujemy też wielką wdzięczność wobec aktorów, producentów oraz scenarzystów – i najbardziej – całej ekipy, która pracowała na ten sukces ponad 7 lat.”

Łezka się w oku kręci, że kończy się pewna era i trzeba będzie się pożegnać z postaciami Arrow. Jeśli o mnie chodzi, mimo że poziom serialu spadł w ostatnich latach, będzie brakowało mi wszystkiego, co wnosił ten serial i mam nadzieję, że nie zapoczątkuje to lawiny zakończeń kolejnych hitów DC.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!