PODZIEL SIĘ

Większość seriali Arrowverse ma przed sobą jeszcze kilka odcinków do finałów sezonów, ale fani już od dawna myślami są po przerwie wakacyjnej.

W niedawnym wywiadzie dla Entertainment Tonight, gwiazda The Flash, Danielle Panabaker, została zapytana o to, co wie o „Kryzysie”, który ma nawiedzić Arrowverse jeszcze w tym roku. Jak wyjaśniła, jest trochę za wcześnie, aby planować szczegóły tego wydarzenia, ale oczekuje się, że będzie to przedsięwzięcie jedyne w swoim rodzaju.

Oof. Pamiętam, że Mark ogłosił, myślę, że to było w TCA lub coś w tym roku, że to będzie większe niż kiedykolwiek. I pomyślałam wtedy „Oh. O nie…” Crossovery są wyczerpujące. To wyzwanie. Ale ludzie, robimy to dla was. Z pewnością robimy to dla fanów. Szczerze mówiąc, nie jestem pewna, jak bardzo podzielili się historiami. Pokój scenarzystów chyba właśnie otworzył się na sezon 6., może wczoraj. Więc dopiero zaczynają. Więc naprawdę niewiele wiem.

Cały czas otwarte jest pytanie jak duży będzie to crossover. Część fanów ma śmiałą nadzieję, że Kryzys potrwa nawet kilka miesięcy, a przynajmniej jego zapowiedź. Patrząc na ostatni odcinek “The Flash”, gdzie zobaczyliśmy nagranie Barry’ego z pola bitwy, cały czas wszystkie możliwości są otwarte.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!