PODZIEL SIĘ

Colin Trevorrow był oryginalnym reżyserem “Gwiezdnych Wojen: Epizod IX”. Gwiazda Daisy Ridley twierdzi jednak, iż jego film znacznie się różnił od wersji J.J. Abramsa.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Colin Trevorrow został zatrudniony do reżyserii finału filmowej sagi o Skywalkerach, jednak podobno w związku z “kreatywnymi sprzecznościami”, Trevorrow musiał opuścić Lucasfilm. W wyniku tego studio przywróciło J.J. Abramsa na reżyserskie krzesło. W rozmowie z HappySadConfused, Daisy Ridley potwierdziła, że wersja filmu Colina Trevorrowa “różniła się znacznie” od tej Abramsa. 

“Był gościem Josha (Gada) na premierze “Morderstwa w Orient Expressie”. Po wszystkim poszliśmy na kolację, Colin usiadł obok mnie, myślałam wtedy “Jak to będzie wyglądać?”Ponieważ po tym wszystkim, co usłyszałam – nie mam pojęcia o co dokładnie poszło. Wiedziałam jedynie, że już nie zajmuje się reżyserią tej produkcji. […]
“Niby mi o tym powiedział, ale nie do końca.
Poszliśmy na kolację i w ogóle, byliśmy na niej z Michelle (Rejwan), która jest producentką. Więc domyślałam się. Wydaje mi się, że nic nie dzieje się bez przyczyny.”

Daisy Ridley jest gwiazdą najnowszej trylogii “Gwiezdnych Wojen”. Ostatnio odpowiedziała na reakcje ludzi w stronę “Gwiezdnych Wojen: Ostatni Jedi”, rozumiejąc ogólne niezadowolenie z filmu. Teraz Ridley powtórzy swoją rolę jako Rey w finale nowej trylogii. Oprócz Gwiezdnych Wojen, Daisy zagra także w filmie “Chaos Walking” u boku Toma Hollanda w 2020.

Co sądzicie o wypowiedziach Daisy Ridley? Chcielibyście zobaczyć wersję “Gwiezdnych Wojen: Epizod IX” Colina Trevorrowa?

Cieszycie się finałowym występem Daisy Ridley jako Rey? Piszcie w komentarzach! Ostatnim razem oglądaliśmy Daisy Ridley jako Rey w “Gwiezdnych Wojnach: Ostatni Jedi”.

“Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie wejdzie do kin już 19. grudnia 2019.