PODZIEL SIĘ

Jako że Wolverine wciąż jest jedną z najpopularniejszych postaci Marvela, nawet śmierć zbyt długo go nie powstrzymywała. Po postaci z tak zawiłą i długą historią można się spodziewać, że posiada sporo sekretów, jednak w przypadku Wolverine’a o niektórych sam nie ma pojęcia. Dlatego właśnie sam Logan nie jest do końca pewny, czy nowa postać, która wyciąga jego i pozostałych X-Men z nieciekawej sytuacji jest jego córką, chociaż wszystko wskazuje na to, że to prawda. Poniżej znajdują się spoilery do Marvel Comics Presents #6, także uważajcie!

Na początku historii klasyczna drużyna X-Men z lat dziewięćdziesiątych wyrusza na misję, by stanąć twarzą w twarz ze starym wrogiem Logana. Okazuje się nim być demon The Truth, który pojawią się co około 20 lat w najgorszym możliwym miejscu. Jeśli nie zostanie wtedy wygnany, będzie rósł w siłę z każdą osobą, którą zabije.

W trakcie walki z demonem Talisman próbuje wygnać bestię z pomocą czarów, jednak wraz z resztą X-Men nie daje rady, zostawiając na polu bitwy jedynie Wolverine’a, Colossusa i Jean Grey. Wszystko wydaje się być stracone, aż do momentu pojawienia się tajemniczej kobiety, z której dłoni wysuwają się świecące kościane pazury przypominające szpony Logana.

Kobieta odcina głowę i ramię demona, po czym wtrąca go do portalu. Po wszystkim Colossus pyta Logana, kim jest tajemnicza postać, ten odpowiada „Nie wiem, ale jestem prawie pewien, że to moja córka.”

W związku z tym pojawia się sporo pytań – kto jest matką („córka” Logana ma blond włosy), skąd dziewczyna ma pazury i dlaczego różnią się od tych Logana? Na odpowiedzi pozostaje nam czekać do premiery następnego numeru, jednak poniżej możecie przejrzeć parę stron z omawianego zeszytu.

Marvel Comics Presents #6 ze scenariuszem Eda Brissona, Tima Seeley i Charles Soule’a oraz rysunkami Paulo Siqueiry już w sprzedaży.