PODZIEL SIĘ

Po wydarzeniach z najnowszego filmu o Avengers Kinowe Uniwersum Marvela można dzielić na erę przed i po Endgame.

Nikt jeszcze nie wie, w którą stronę podąży teraz MCU, jedno jest jednak pewne – sukces filmu otwiera drogę do poeksperymentowania z mniej znanymi postaciami Marvela. Według jednej z fanowskich stron w przyszłości powinniśmy w końcu zobaczyć filmową wersję Novy. Jak podaje strona MCU Cosmic, nie wiadomo, na jakim etapie produkcji jest film o Richardzie Riderze, co oznacza, że równie dobrze może być na razie jedynie luźną propozycją.

Chociaż strony prowadzone przez fanów nigdy nie będą w stu procentach wiarygodnym źródłem, plotki o powstawaniu filmu o Nova Corps mają chociaż trochę pokrycia. W zeszłorocznym wywiadzie z comicbook.com Kevin Feige sam przyznał, że Nova to jedna z postaci, o której w Marvel Studios mówi się najwięcej.

„Jeśli mielibyśmy wprowadzać do MCU jakieś nowe postacie, Nova z pewnością ma spory potencjał.” – stwierdził Feige. „Nie tylko dlatego, jak ważna to postać dla Guardians of the Galaxy, ale i dlatego, że jest z nim sporo świetnych komiksów, z których moglibyśmy czerpać inspirację. I tak, Nova pierwotnie miał się pojawić w pierwszych Guardians.”

O Novie wypowiedzieli się tez bracia Russo. Chociaż przyznali, że nigdy nie mieli w planach wprowadzić tej postaci w Avengers: Infinity War czy w Endgame, wierzą, że James Gunn, główny architekt kosmosu Marvela, z pewnością w końcu wprowadzi Novę w jednym ze swoich filmów.

Czy chcielibyście zobaczyć filmowy debiut Novy? Jaka kosmiczna postać powinna według Was zawitać teraz do świata MCU? Dajcie nam znać w komentarzach!

Avengers: Endgame już w kinach, a na wielkie ekrany już w lipcu zawita nowy Spider-Man!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!