PODZIEL SIĘ

Czy postać Lucyfera straci swoje uskrzydlenie w najnowszym sezonie od Netflixa?

Jak mnóstwo osób już wie, skrzydła Lucyfera były jednym z jego problemów. I choć zbytnio on za nimi nie przepadał, to wielokrotnie okazywały się przydatne. W serialu została wspomniana krótka historia, dlaczego Lucyfer postanowił się ich pozbyć.

W trzecim sezonie próbował tego nie raz, lecz bezskutecznie, ale prawdziwe pytanie brzmi: Czy Lucyfer straci swoje skrzydła?

Otóż istnieje szansa, że nie będzie on musiał ich sobie samemu ucinać jak przedtem, ponieważ one same się rozpadną, tak jak to zrobiły skrzydła Amenadiela. Kluczem do tego jest wiara. Amenadiel uznał przecież siebie za upadłego anioła, co doprowadziło go do utraty jego mocy i skrzydeł. A przecież Lucyfer odzyskał swoje diabelskie oblicze po tym, jak sam uwierzył, że na nie zasługuje.

Skoro tym razem to Lucyfer uwierzył, że jest upadłym aniołem, to tym razem skrzydła odpadną same? W końcu jakby nie patrzeć po finałowej walce były one już w fatalnym stanie, a używanie ich doprowadzało Lucyfera do strasznego bólu. Istnieje także opcja, iż skrzydła po prostu się nie zregenerują a Lucyfer, by uniknąć bólu, zaniecha ich używania.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!