PODZIEL SIĘ

Wygląda na to, że reżyser IT, Andy Muschietti, przypadkowo mógł zdradzić, że faktycznie będzie reżyserował już przekładany od lat film, „The Flash”.

Czy jakakolwiek produkcja DCEU miewała tyle problemów, co właśnie  solowe przygody Szkarłatnego Speedstera? Flash ciągle tracił kolejnych scenarzystów oraz reżyserów i chociaż zdaje się, że Warner Bros. w końcu się ugięło i przystało na scenariusz, który zaprezentowali Ezra Miller i Grant Morrison, tak osoby, które miały być odpowiedzialne za reżyserię, czyli John Frances Daily i Jonathan Goldstein, nie są już dłużej przypisani do pracy nad tym projektem.

Chwilę potem wyciekła plotka, jakoby Muschetti miał przejąć ster i wyreżyserować ten film. Jeden z fanów rzucił na instagramie komentarzem „Możliwe, że Andy Muschetti zdecydował się wyreżyserować THE FLASH”, który został polubiony przez samego Argentyńczyka.

Cóż, to dalej niczego nie potwierdza, ale może jednak służyć za wskazówkę. Pomijam fakt, że takie plotki zazwyczaj dawno już były rozwiewane, a tymczasem dalej cisza ze strony WB.

Co sądzicie o twórczości Muschiettiego? Podobno Ezra i Grant chcą nieco „mroczniejszej” opowieści o Flashu, także zaangażowanie człowieka odpowiedzialnego za „IT” byłoby całkiem rozsądnym ruchem.

Czy Andy faktycznie zajmie się filmem, dowiemy się zapewne niebawem.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!