PODZIEL SIĘ

Według plotek Andy Serkis ponownie spotka się z reżyserem Planety Małp Mattem Reevesem – tym razem na planie The Batman!

Portal Batman on Film donosi, że Andy Serkis jest ma szansę dołączyć do obsady filmu The Batman, wyczekiwanej przez wielu produkcji DC w reżyserii Matta Reevesa. Reeves i Serkis współpracowali przy tworzeniu trylogii Planety Małp, nikogo by więc nie zdziwiło, gdyby aktor dostał rolę również w The Batman.

To byłaby kolejna kasowa marka, do której swoje dorzuciłby Serkis, który wystąpił już w filmach z serii Władcy Pierścieni i Star Wars, a także jako Ulysses Klaue w MCU. Póki co jedyne, czego o The Batman jesteśmy pewni, to fakt, że w Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattinson.

Chociaż nie wiemy wiele o The Batman, film ma podobno koncentrować się na młodszym Brusie Waynie, dopiero zaczynającym swoją superbohaterską karierę. Według doniesień na ekranie zobaczymy całą zgraję złoczyńców, w tym Catwoman i Penguina. Film Reevesa ma skupić się na detektywistycznych umiejętnościach Waynne’a o wiele bardziej niż jego poprzednicy. Będzie to pierwszy rozdział trylogii o Zakapturzonym Krzyżowcu z Pattinsonem w roli głównej.

The Batman to jeden z wielu projektów, które na nadchodzące lata przygotowuje Warner Bros. – czeka nas jeszcze The Flash, Green Lantern Corps, Black Adam, Shazam 2, Supergirl, Aquaman 2, The Trench, Blue Beetle, Plastic Man oraz New Gods.

Kogo według was mógłby zagrać Andy Serkis w The Batman? Czy byłaby to kolejna rola z użyciem motion capture? Dajcie nam znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!

Premiera filmu The Batman już w czerwcu 2021.