PODZIEL SIĘ

W trakcie wywiadu z Business Insider reżyserzy Avengers: Endgame, czyli Anthony i Joe Russo, zdradzili, że Kapitan Ameryka będzie odegra rolę w nadchodzącym serialu o Lokim!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

W Endgame nasi ukochani bohaterowie musieli cofnąć się w czasie, aby zdobyć Kamienie Nieskończoności i odwrócić efekty pstryknięcia Thanosa, jednak ich misja przyniosła jednak ze sobą nieoczekiwane konsekwencje, takie jak powstanie nowej linii czasowej, w której to w 2012 roku Loki uciekł z Tesseraktem. Po pokonaniu Thanosa w finałowej bitwie, Kapitan Ameryka ponownie wskoczył do wymiaru kwantowego, aby odłożyć wszystkie Kamienie na miejsce, nie wiemy jednak, gdzie uciekł Loki w 2012 oraz czy Kapitan Ameryka oddał Tesseract i naprawił tę skrzywioną linię czasową. Na temat wypowiedzieli się bracia Russo, potwierdzając, że częścią misji Kapitana było schwytanie Lokiego, co może oznaczać, że w serialu Loki na Disney+ zobaczymy samego Steve’a Rogersa:

Naszym zamierzeniem było, aby Steve naprawił wszystkie linie czasowe w momentach, w których zniknęły z nich Kamienie. Kiedy Loki znika wraz z Kamieniem Przestrzeni, istnieje możliwość, że powstaje jeszcze nowsza linia. Robi się to strasznie skomplikowane, ale Kapitan nie może naprawić tej linii czasowej, póki nie schwyta Lokiego. W momencie w którym Loki robi coś tak poważnego, jak kradzież Kamienia Przestrzeni, musi powstać rozgałęzienie w rzeczywistości.

Anthony Russo potwierdził też, że Loki będzie miał miejsce w jednej z nowo powstałych linii czasowych:

Bawimy się pomysłem mutliwersum i alternatywnych rzeczywistości, więc istnieje teraz wiele różnych wymiarów.

Chcielibyście zobaczyć ponowne spotkanie Kapitana Ameryki i Lokiego? Dajcie nam znać w komentarzach i na naszym Discordzie!

Avengers: Endgame już w kinach!