Serial Arrow dobiega końca, a razem z nim Oliver Queen kończy swoją podróż. Czy jednak jest szansa, że w innym serialu w Arrowverse będziemy śledzić poczynania Olliego z innego świata niż znana nam Ziemia-1?

Koniec siódmego sezonu Arrow praktycznie potwierdził nam śmierć Zielonej Strzały w trakcie Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach. Stephen Amell jednak nie zamierza rezygnować całkowicie z roli.

Misja Green Arrowa rozpoczęła się od skreślania nazwisk z notesu ojca, jednak aktualnie, dzięki rozwojowi serialowego uniwersum, przygody bohaterów poszły w zupełnie innym kierunku. Dzięki nowym serialom, jak Flash, została wprowadzona teoria multiświata, a to spowodowało, że twórcy zaczęli nam przedstawiać alternatywne wersje postaci które znamy, a także zupełnie nowe twarze.

Istnienie multiświata od jakiegoś czasu pozwala bohaterom z którymi teoretycznie się pożegnaliśmy wracać w innych rolach. Czy taki sam los czeka Olivera Queena? Ciekawie wyglądałoby zobaczenie Stephena w kolejnej roli. Do tej pory występował jako antagonista z Ziemi-X, możliwe że poza zapowiadanymi cameo, tym razem dostanie rolę jako superbohater z kompletnie innymi mocami i umiejętnościami niż do tej pory. Sam aktor potwierdził, że bardzo chętnie wziąłby udział w takim przedsięwzięciu. A zatem teraz pozostaje tylko czekać do końca ósmego sezonu Arrow oraz finału eventu “Crisis