PODZIEL SIĘ

Serial fantastyczny “Stranger Things” stał się jednym z największych hitów Netflixa, nie tylko pod względem rozpoznawalności marki, lecz także pod względem oglądalności. W porównaniu do serii komediowych, “Stranger Things” ma bardziej dramatyczną narrację, jednak widzowie pokochali ten serial równie mocno. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Większość obsady już wcześniej zapowiadała, że nie zostało wiele sezonów do zakończenia całej historii. Słyszeliśmy, że serial najpóźniej zakończy się na piątej serii, jednak według najnowszych doniesień od portalu Wegotthiscovered, gdziekolwiek doprowadzi nas czwarty sezon – tam zakończy się cała serial. Oto co WGTC twierdzi w jednym z artykułów:

“Najwyraźniej, oryginalnym założeniem było zakończenie serialu po 5 sezonie, jednak to wydaje się kłócić z tematyką ‘dzieci vs zło’, a zaczęłoby to przypominać coś w stylu ‘młodzi dorośli vs zło’. Naturalnie, w tym momencie jest to tylko plotka, ale będziemy na bieżąco informować widzów co się dzieje za kulisami Netflixowego hitu oraz aktualizować wieści tuż po ich przekazaniu.”  

Te informacje najprawdopodobniej nie są zaskoczeniem dla fanów, biorąc pod uwagę jak często obsada wspominała o określonej długości serialu, jednak są to pierwsze doniesienia rzekomo potwierdzające produkcję jeszcze tylko jednego sezonu do zakończenia show. W związku z tym nasuwa się jedno wielkie pytanie (jeśli rzeczywiście jest to ostatni sezon): czy Netflix ogłosi ten fakt wraz z datą odnowienia, czy może udostępnią tę informację dopiero przy premierze czwartej serii?

W zeszłym roku jedna z największych gwiazd ST – David Harbour  ujawnił, że podobnie jak inny słynny serial fantastyczny, “Stranger Things” będzie miał fabułę poprowadzoną do satysfakcjonującej, naturalnej konkluzji:

“Czuję się z tego powodu bardzo dumny, ponieważ nie zagubimy się w tej całej historii, nie pozostawimy niezakończonych wątków. Dopniemy to na ostatni guzik. Tak jak ‘Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje’ oraz ‘Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi’ mają powiązane wątki, tak w ‘Stranger Things’ (niezależnie sezon czwarty czy piąty) ma wątki, które w pełni rozumiem”.

A czy wy chcielibyście żeby czwarty sezon był ostatnim? A może kochacie ten serial i chcielibyście zobaczyć ich więcej?

“Stranger Things” możemy oglądać na platformie Netflix.