PODZIEL SIĘ

Przed nami kolejną szalona teoria prosto z Reddita!

Wykup Foxa przez Disney’a szczęśliwie przypadł na koniec Sagi Nieskończoności. Teraz, gdy MCU jest w fazie przejściowej, a Marvel Studios większość czasu spędza przy desce kreślarskiej, rzesza fanów ma pole do popisu jeśli chodzi o tworzenie rozmaitych teorii. Większość z nich dotyczy dołączenia mutantów do MCU. Reddit jak zwykle nie zawiódł.

Wanda will create mutants in MCU. from FanTheories

Zdaniem ak2sup do stworzenia mutantów przyczyni się Scarlet Witch w serialu WandaVision, który już niedługo zobaczymy na Disney+. Cała świeżość tej teorii polega na tym, że miałoby się to stać w latach pięćdziesiątych zeszłego wieku. Jak podają plotki, właśnie wtedy miałaby się wziąć akcja serialu. Zdaniem redditowca Vision zostanie poskładany, a kochankowie będą chcieli prowadzić zwykle, spokojne życie. Jako, że obecne czasy na to nie pozwalają, Wanda i Vision wykorzystają wehikuł czasu do podróży w czasy bez superzłoczuńców i najeźdźców z kosmosu. Niestety, jak to zwykle bywa, coś poszło nie tak i podczas tej sielanki Scarlet Witch będzie zmuszona użyć pełni swojej mocy, co w jakiś sposób stworzy gen X.

Cala ta teoria opiera się na jednym z najpopularniejszych eventów Marvel ComicsHouse of M. Jak myślicie, czy filmowa Wanda byłaby do tego zdolna?