PODZIEL SIĘ

Często różni aktorzy wspierają swoich kolegów po fachu, zwłaszcza jeżeli ich role obracają się w podobnych klimatach, tak teraz bohater z kart komiksów Marvela wspiera tego z kart DC! Mianowicie Tom Holland grający Spide1r-Mana wyraził swoje wsparcie dla Roberta Pattisona, który to, jak od dawna wiadomo, wcielać się będzie w Batmana!

W czasie Q&A wykonanego dla GQ, Tom Holland został zapytany o to, jak poradziłby sobie w roli Mrocznego Rycerza, jak odpowiedział? Stwierdził, że na pewno nie spisałby się tak dobrze jak Robert Pattinson:

Cóż… nie byłbym tak dobry, jak mój przyjaciel Robert Pattinson. Będzie naprawdę świetny jako Batman. Nawet nie wiem, czy to jest prawda. Serio będzie grał Batmana? Serio? To chore. Będzie doskonały. Nie chciałbym stanąć naprzeciw mu, ponieważ jest on bestią.

Rekomendacja od najlepszego, nastoletniego superbohatera z przedmieścia nie jest byle czym. Jednak ile w tym jest szczerości, a ile przyjacielskiej życzliwości? Jak uważacie, Pattinson będzie najlepszym Batmanem jakiego będziemy mieć przyjemność oglądać?