PODZIEL SIĘ

Portal Variety dowiedział się ze swoich źródeł, że nadchodzący serwis Disneya oficjalnie opracowuje serial oparty na historii łucznika z wydawnictwa Marvel, gdzie rolę zagra Jeremy Renner!

Projekt ten będzie serialem przygodowym, w którym to Clint Barton, a.k.a. Hawkeye, przekaże pałeczkę Kate Bishop. Bishop jest postacią z komiksów Marvela, która po Bartonie zajęła się obowiązkami Hawkeye’a. Jest także członkiem grupy znanej jako Young Avengers.

Jednak kiedy Jimmy Kimmel zadał Rennerowi pytanie odnośnie artykułu Variety, ten uniknął potwierdzenia lub zaprzeczenia możliwości powstania takiego serialu:

„Cóż, to… spójrz na ich nazwę. Mają różne historie. Mają wiele różnych rzeczy do powiedzenia. ”

Kiedy Jimmy Kimmel stwierdził, że Variety jest wiarygodnym źródłem informacji, Jeremy zgodził się z nim, ale stwierdził, że nie wie o serialu Hawkeye. 

Jak donosi Variety, w pracach są także inne limitowane seriale dla platformy Disney+, które skupią się na postaciach MCU, takich jak Falcon i Zimowy Żołnierz, Loki, a także Vision i Scarlet Witch. Produkcje mają mieć od sześciu do ośmiu odcinków. Seriale Disney + wyprodukują Marvel Studios i Kevin Feige, który od lat kieruje MCU. Oczekuje się również, że seriale będą miały duże budżety w porównaniu z innymi projektami telewizyjnymi.