PODZIEL SIĘ

Ostrzeżenie: Poniższy post zawiera spoilery na temat losu Kapitana Ameryki w Avengers: Endgame!

Podczas wywiadu z Entertainment Weekly, reżyserzy Avengers: Endgame, Anthony i Joe Russo, odpowiedzieli na kilka pytań dotyczących losu Kapitana Ameryki.

Avengers: Endgame kończy się wraz podróżą Kapitana Ameryki (Chris Evans) w czasie w celu zwrócenia Kamieni Nieskończoności, które zespół zebrał w przeszłości, aby przywrócić do życia 50% populacji w kosmosie zamienionych w pył przez Thanosa, zachowując tym samym oś czasu. Jednakże, podczas gdy Kapitan Ameryka miał powrócić do teraźniejszości po zakończeniu misji, pierwszy Avenger zdecydował się pozostać w przeszłości i przeżyć swoje życie z Peggy Carter, zanim wróci jako stary człowiek, aby przekazać swoją tarczę Samowi Wilsonowi / Falconowi.

Podczas gdy większość uważa to za stosowny wniosek do historii Kapitana Ameryki, decyzja zrodziła pytania o to, czy Steve Rogers od dawna żyje w przeszłości. Jednak reżyser filmu Joe Russo wyjaśnił, że Kapitan Ameryka rzeczywiście żył w innej linii czasu, zanim powrócił do głównej osi Marvel Cinematic Universe, którą śledziliśmy:

„Gdyby Cap powrócił do przeszłości i tam zamieszkał, stworzyłby rozgałęzioną rzeczywistość. Staje się więc pytanie, jak wraca do tej rzeczywistości, aby oddać tarczę? ”

Joe Russo dodał, że może istnieć historia wyjaśniająca, w jaki sposób Kapitan Ameryka był w stanie powrócić do swojego pierwotnego wymiaru:

„Ciekawe pytanie, prawda? Może jest tam historia. W filmie jest wiele warstw i spędziliśmy trzy lata na myśleniu o nim, więc fajnie jest rozmawiać o tym i mieć nadzieję, że wypełnimy dziury dla fanów, aby zrozumieli, o czym myślimy ”

Duet filmowy potwierdził również, że Bucky Barnes zdawał sobie sprawę z planu Kapitana Ameryki, aby pozostać w przeszłości i dlatego daje Samowi Wilsonowi / Falconowi szansę przemawiania do Steve’a Rogersa, kiedy wraca jako starszy mężczyzna.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!