PODZIEL SIĘ

Serial Arrow po ośmiu latach zakończy swoją emisję przez co również wywoła spore bezrobocie wśród obsady. Jednakże już teraz trwają rozmowy na temat tego, co zrobić z postaciami drugoplanowymi. Małego rąbka tajemnicy uchylił producent Marc Guggenheim!

Oliver Queen gdy poświęcił swoje życie dla uratowania Flasha i Supergirl podczas ubiegłorocznego crossoveru sprawił, iż serial Arrow dobiega końca, a aktorzy, którzy biorą udział w tej produkcji już nawet 8 lat mogą odczuwać pewne obawy z powodu utraty pracy. Chociaż stacja The CW nadal ma w ryzach 4 inne produkcje z uniwersum Arrowverse i jedną poza uniwersum (Black Lightning), lecz być może tuż po Crisis on Infinite Earths się to zmieni!

Marc Guggenheim oświadczył, że cały czas trwają rozmowy nad przegrupowaniem obsady na inne seriale, tak by cały czas zostały w Arrowverse, jednakże na tę chwilę nie uzyskamy takiej odpowiedzi.

Producent dodał również, że wszyscy showrunnerowie swoich seriali tak samo jak i Beth Schwartz (Arrow) myślą i zajmują się tylko i wyłącznie rozpoczęciem nowych sezonów swoich seriali i wielkim crossoverze. Być może w przyszłym roku gdy będzie spokojniejszy okres to coś się zmieni i wspólnie wszyscy wpadną na jakiś pomysł zagospodarowania wolnych bohaterów!