PODZIEL SIĘ

Według nowej teorii Mysterio (Jake Gyllenhaal) może powrócić w kolejnym filmie o Spider-Manie!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Chociaż aktor unika pytań o to, czy ponownie wcieli się w postać Quentina Becka, jeden fan twierdzi, że znalazł dowód na to, że Mysterio przeżył potyczkę w Londynie i już niedługo powróci do nękania Spider-Mana. 

Chociaż byliśmy pewni, że w finale Far From Home Beck zmarł postrzelony przez własne drony, a jedyne co po nim zostało to filmik oczerniający Spider-Mana wysłany do Daily Bugle, według jednego reddtiora nie widzieliśmy go wtedy po raz ostatni. W filmiku wysłanym do DB Mysterio ma na sobie swój strój, co oznacza, że nałożono go na niego efektami specjalnymi – a z pewnością nie miał na to czasu w trakcie bitwy w Londynie. Może to oznaczać, że przeżył starcie ze Spider-Manem, a materiał nagrał po swojej „śmierci”. Ponadto Gyllenhaal zapytany o to, czy Mysterio będzie członkiem Sinister Six stwierdził, że nie może na to odpowiedzieć i dodał, że Mysterio jest i będzie martwy. Czy może to być zwykły blef, by nie psuć fanom niespodzianki? Oryginalny post możecie zobaczyć tutaj:

Not sure if this has been discussed before, but Mysterio’s team specifically CGied his suit in for the news. Plus Mysterio never had time to record a video leaking Peter’s identity, he’d had to have done it after he faked his death! from r/marvelstudios


Co o tym sądzicie? Chcecie ponownie zobaczyć Mysterio? Dajcie nam znać w komentarzach!