Odkąd Cyborg pojawił się w „Doom Patrol”, fani zastanawiają się, kiedy Vic w końcu dołączy do Tytanów. Wszakże w komiksach jest jednym z jej podstawowych członków! Wygląda na to, że nie tylko my, ale i aktorzy  nie mogą się tego doczekać!

Joiyan Wade, serialowy Cyborg, na pytanie, kiedy pojawi się w „Titans” odpowiedział, że trzeba o to zapytać ich przełożonych, ale zarówno on, jak i Ryan Potter (Beast Boy), nie mogą się tego doczekać!

Relację na instagramie przekazał dalej serialowy Bestia, podpisując, że nie ma pojęcia, kiedy to się stanie, ale na pewno w końcu do tego dojdzie. Wszystko możecie ujrzeć na poniższych screenach.

Nie zapowiada się na to, że Vic pojawi się w drugim sezonie „Titans”, a jak już, to prędzej pod jego koniec. Niemniej nie mogę się doczekać, a w szczególności tego, jak będą wyglądały jego relacje z Garfieldem (odpalcie starą animację, albo TTGo!). Nam nie pozostaje nic innego, jak po prostu cierpliwie czekać.

Jak to jest z wami? Też pragniecie ujrzeć Cyborga w Tytanach? A może jednak nie pasuje wam tam i niech lepiej trzyma się ekipy z Doom Patrol?