PODZIEL SIĘ

Dosłownie kilka dni temu świat obiegła informacja, że niedługo na platformie CW Seed pojawi się serial animowany o Deathstroke’u. Teraz możemy również zobaczyć, jak będzie wyglądał serialowy Slade Wilson w kostiumie!

Wczoraj pojawiło się kilka ciekawych informacji, w tym zwiastun „Batwoman” z Ruby Rose w roli głównej. Jednakże spotkało nas również coś raczej nie oczekiwanego – zapowiedziano serial animowany z Deathstroke’iem w roli głównej!

Wielu fanów kojarzy Deathstroke’a przede wszystkim z jego kreacji w „Arrow”. Jego rolę odtworzył świetny Manu Bennett, który skradł serca szerokiej publiczności, sprawiając, że Deathstroke stał się jednym z ulubionych złoczyńców DC Comics w Arrowverse.

Ostatnim razem widzieliśmy Manu w roli Deathstroke’a w sezonie 6 „Arrow”, gdy próbował odnaleźć syna. Wielu fanów zastanawia się, czy skoro sezon 8 “Arrow” będzie jego ostatnim, to mogą liczyć również na występ Manu. Na razie jednak pozostaje to bez odpowiedzi. Wiemy jednak, że Deathstroke oraz kilka postaci z nim powiązanych (w tym jego syn, Joe oraz córka – Rose) ma się pojawić również w drugim sezonie „Titans”.

Czekacie na kreskówkę z Deathstroke’iem? Podoba wam się kreska? Piszcie na Facebooku i Discordzie!