PODZIEL SIĘ

Wygląda na to, że w drugim sezonie Titans może czekać nas wiele niespodzianek. Serialowy Jason Todd, czyli Curran Walters, wrzucił na swojego twittera jeden z komiksowych paneli, na którym widnieje Red Hood.

Post widnieje bez żadnego podpisu, aktor po prostu opublikował samo zdjęcie. Nic nam to nie mówi, ale biorąc pod uwagę, że podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Drewa van Ackera, który tym sposobem zdradził pojawienie się Aqualada. Warto też wspomnieć, że Robin dołącza do głównej obsady, także na pewno będzie poświęcone mu więcej uwagi.

Pojawienie się Red Hooda byłoby związane także ze śmiercią Jasona, a taki bieg wydarzeń wcale nie jest nieprawdopodobny, szczególnie że istnienie Jokera jest potwierdzone, a Batman tym razem otrzyma nieco większą rolę. Sam aktor wykazuje wielką chęć, aby coś takiego miało miejsce w serialu, co przyznał w wywiadzie dla comicbook.com:

„Bardzo bym chciał, aby fani ujrzeli całą historię Jasona i jak sami widzieliście, postać ta zmieniała się na ekranie z odcinka, na odcinek. Na początku był po prostu zarozumiałym dupkiem, by następnie nieco bardziej gburowaty, nieco bardziej niebezpieczny, co oznacza, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a ja bardzo chciałbym, by fani komiksów dostali to, czego chcą”

Myślicie, że ujrzymy Red Hooda w drugim sezonie Titans? Na tę chwilę i tak już ogłoszono mnóstwo nowych postaci, także osobiście nie bardzo jestem przekonany do tego pomysłu, chyba że miałoby to stanowić finał i swoistego rodzaju cliffhanger.

Premiera drugiego sezonu planowana jest na ostatni kwartał tego roku!