PODZIEL SIĘ

Chociaż dalej nie ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu Titans, to aktorzy już sumiennie przygotowują się do swoich ról. Czyżby szykowało się nam teraz nieco więcej akcji? Na to wygląda!

Jakiś czas temu Conor Leslie, czyli serialowa Donna Troy, wrzuciła na instagram klip z siłowni, gdzie ta ćwiczy specjalnie do swojej roli. Kilka dni temu odkładnie to samo uczynił serialowy Jason Todd, czyli Curran Walters, potwierdzając przy tym, że i go dane nam będzie ujrzeć w kontynuacji przygód serialowych Tytanów.

Ostatnio napływa do nas coraz więcej informacji na temat kontynuacji Tytanów, która rozpocznie się epizodem, który w początkowym założeniu miał stanowić finał pierwszego sezonu. Wiemy także, że nasi jeszcze-nie-bohaterowie staną w szranki z jednym z najbardziej charakterystycznych złoczyńców ze świata DC, czyli Sladem Wilsonem alias Deahtstrokiem. Dowiedzieliśmy się także, kto wcieli się w rolę Superboya! Miejmy nadzieję, że Joshua Orpin spisze się w tej roli. Zapowiada się syto. Osobiście nie mogę się doczekać! Jak z Wami?