PODZIEL SIĘ

Nie tak dawno było nam dane celebrować finał 1 sezonu Titans, który z kolei jest również pierwszym serialem na platformie DC.  Niestety finał sezonu nadszedł nieco przedwcześnie, bowiem w zapowiedziach, a nawet na listach odcinków figurowało dwanaście tytułów. Z dwunastu odcinków otrzymaliśmy tylko jedenaście. Także co się stało z dwunastym odcinkiem?

Jak się okazało, zagubiony odcinek posłuży jako baza pod start 2 sezonu. Podczas wywiadu showrunner Titans, Greg Walker, zapytany o to, czy odcinek ten zostanie wyemitowany w kolejnym sezonie, odpowiedział:

„Jego pewną wersję, owszem. Niektóre rzeczy przenosimy z odcinka 12 na premierę sezonu 2. Pomyśleliśmy, że dobry cliffhanger pod koniec 11 odcinka pozwoli nam na jeszcze większą i lepszą premierę sezonu. Mieliśmy pomysł, a nasi przyjaciele z DC go kupili.”

Waller zapewnił nas, że scenarzyści doskonale wiedzą, dokąd zmierzają w sezonie drugim. A samo przejście Robina na stronę Trigona miało na celu pokazanie, jak Trigon jest niebezpiecznym i silnym przeciwnikiem. Postać ta jest niezmiernie ważna dla kanonu Titans, przez co scenarzyści uznali, że Trigon zasługuje na naprawdę duży i mocny odcinek, który zobaczymy w następnym sezonie.

W tym momencie nie było oficjalnego potwierdzenia, kiedy nadejdzie drugi sezon Tytanów na DC Universe. Są doniesienia, że ​​filmowanie może rozpocząć się w styczniu z nadzieją na uruchomienie kolejnej części do końca roku, ale nie zostało to potwierdzone przez Warner Bros czy też DC Universe.

Ile by nie trzeba było czekać, to DC zadbało o to, żebyśmy zbytnio się nie nudzili i już lada moment startuje Doom Patrol, a sami Tytani wylądują na Netflixie już 11 stycznia.