PODZIEL SIĘ

Arrowverse przez ostatnie lata zgromadził wiele wspaniałych postaci z komiksów DC, wliczając w to Johna Constantine’a granego przez Matta Ryana. Oczywiście, naszego ulubionego złośliwca mogliśmy oglądać już wcześniej dzięki stacji NBC, w serialu o wdzięcznej nazwie ‘Constantine’. Jednak dopiero w ‘Legends of Tomorrow’, postać Johna dostała drugie życie. Stąd nasuwa się pytanie – co dalej z Constantine’em?

Podczas prezentacji stacji The CW na konferencji prasowej Television Critics Association, prezes Mark Pedowitz ujawnił, że nie było żadnych rozmów związanych z przywróceniem Constantine’a, jednak postać przedstawiana przez Ryana będzie mocniej związana z nadchodzącym “Legends of Tomorrow”.

Już w ostatnim odcinku 4. sezonu plany te zostały wprowadzone w życie, jako że mieliśmy okazję trochę bliżej przyjrzeć się głównemu złoczyńcy 5. sezonu, czyli Astrze Logue (Olivia Swann) – dziewczynie, którą John wysłał do piekła, czego bardzo żałuje. Teraz już dorosła kobieta wyrosła na dość mściwą młodą damę. W ostatnim odcinku Astra zaczęła wypuszczać złowieszcze dusze historycznych postaci, sprawiając dużo problemów Legendom, a z których konsekwencjami nasi bohaterowie będą się mierzyć w przyszłym sezonie.

Phil Klemmer – showrunner serialu tak mówił o przyszłości postaci Constantine’a:

Nigdy bym nie pomyślał, że Constantine tak pasowałby do Legend, że znajdzie się na pokładzie Waveridera, ale myślę, że w następnym sezonie będziemy eksplorować historię tego gościa, bo oczywistym jest to, że czuje się on jak studnia bez dna. Jest on bezdenną dziurą ciemności, oczywiście jednocześnie jest w tym dużo patosu i tragedii. On ma takie czyste impulsy we wszystkim co robi. Pod tą całą przykrywką,  jest bardzo honorowym człowiekiem. Właśnie dlatego jesteśmy tak podekscytowani, żeby zobaczyć co się dalej stanie, John jest nieskończenie fascynujący!

5 sezon “Legends of Tomorrow” zadebiutuje na naszych ekranach na początku 2020 roku. Cieszycie się, że Constantine zostaje z Legendami? A może nie lubicie tej postaci? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!