PODZIEL SIĘ

Serialowy “Kryzys na Nieskończonych Ziemiach”, czyli wydarzenie, na które czekają wszyscy fani DC i widzowie Arrowverse, już za tydzień rozpocznie się na dobre! Mogłoby się wydawać, że już nic nas nie zaskoczy czy podekscytuje, ale jednak Marc Guggenheim po raz kolejny to zrobił, ujawniając, że już w TRZECIM EPIZODZIE serialu możemy się spodziewać mocnego cliffhangeru!!!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

“Kryzys na Nieskończonych Ziemiach” będzie kolejnym crossoverem w świecie Arrowverse, które co roku CW nam serwuje już od jakiegoś czasu. Jednakże będzie to pierwsze tak wielkie wydarzenie w świecie serialowych, którego reperkusje mają być olbrzymie. Z jednej strony część wątków powinna się zakończyć, tak samo jak losy kilku bohaterów (jak to zapowiada Monitor). Z drugiej jednak strony post-kryzysowe Arrowverse ma rozpocząć w CW kilka nowych seriali, między innymi z przygodami Lois Lane i Supermana.

Nic więc dziwnego, że wszyscy czekamy na to wydarzenie. Oliwy do ognia postanowił jednak dolać Marc Guggenheim, co zrobił, składając obietnicę, iż w trzecim epizodzie fanom poopadają szczęki, aż do podłogi.

Jeśli wierzyć słowom Marca, cliffhanger pojawi się w ostatnim epizodzie crossoveru przed świętami oraz dłuższą przerwą od seriali Arrowverse. Zapowiada się bolesne oczekiwanie na kontynuację „Kryzysu” po tejże przerwie…

Cieszycie się na tę wieść? Nie możecie się doczekać? Jakie są wasze odczucia na ekranizację „Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach”? Podzielcie się czym prędzej w komentarzach!!!