PODZIEL SIĘ

Aktor przyznał, że nie jest zainteresowany pojawieniem się w jakimkolwiek serialu Marvel Studios, debiutującym na platformie Disney +.

Podczas wywiadu promującego najnowszy film aktora. “21 Bridges”, Chadwick Boseman podzielił się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości Black Panther. Odpowiedź, której udzielił na pytanie o pojawienie się króla Wakandy u boku reszty Avengers na platformie Disney +, może was zaskoczyć.

“Raczej się tam nie pojawię, ponieważ po prostu nie chcę angażować się w serial. Jest wiele rzeczy, które są dla mnie ekscytujące, ale zagranie w takim serialu do nich nie należy.”

Aktor przyznał, że wolałby, aby król T’Challa pozostał tylko na dużym ekranie. Mimo swojego braku zainteresowania w pojawieniu się w serialu live-action, Boseman użycza swojego głosu w nadchodzącej animacji “What If…?”. Z materiału przedstawionego na D23 Expo w sierpniu wynika, że Czarna Pantera zostanie alternatywną wersją Star-Lord’a.

Cały wywiad z aktorem możecie zobaczyć poniżej:

Czy mimo słów aktora, chcielibyście zobaczyć go w jednym z nadchodzących seriali Marvel Studios? Dajcie znać w komentarzach!