PODZIEL SIĘ

Dzięki debiutowi Brie Larson w MCU jako Captain Marvel, Marvel Studios zarobiło ponad miliard dolarów i wygląda na to, że przed nami dużo więcej przygód Carol Danvers!

Według We Got This Covered, kontrakt Larson zobowiązuje ją do pojawienia się w jeszcze co najmniej 5 filmach. Nie jest to jednak potwierdzone ani przez aktorkę, ani przez szefostwo Marvela i zważywszy na ostatnie doniesienia o umowie na 7 filmów, które zostały obalone przez samą Larson, nie należy brać tej informacji za pewnik.

Póki co Larson pojawiła się w swoim solowym filmie oraz w Avengers: Endgame. Możemy spodziewać się pełnoprawnego sequelu do Captain Marvel gdzieś w fazie 4, jednak równie dobrze może się ona pojawić w filmach takich jak Eternals, czy GotG Vol. 3.

Jeśli tak się nie stanie, prawdopodobnie zobaczymy ją dopiero w sequelu CM, lecz pojawiają się pytania dotyczące umiejscowienia w czasie przedstawionych w nim wydarzeń. Czy druga część przygód Carol również będzie się działa w przeszłości, czy jednak zobaczymy, jak radzi sobie po Endgame? Zakończenie Captain Marvel nadal pozostawia wiele możliwości na rozwinięcie wątków, choćby znalezienie domu Skrullom, czy obalenie imperium Kree.

Chociaż przeszłość wciąż skrywa wiele tajemnic, większość fanów zapewne bardziej ciekawi przyszłość. Co ze Skrullami po wszystkim, co zrobił Thanos? Być może wydarzenia związane z Szalonym Tytanem popchną Skrulli do bardziej radykalnych działań, co byłoby świetną podstawią do przeniesienia Secret Invasion na wielki ekran.

Możemy też zakładać, że Captain Marvel pojawi się w nowym filmie o Avengers, którego powstanie jest nieuniknione. Patrząc na to, że Endgame zakończyło wątki Steve’a Rogersa, Iron Mana i Black Widow, Carol wydaje się być świetnym kandydatem na lidera zupełnie nowej drużyny Mścicieli.

Nieważne czy wystąpi w 5, czy 20 filmach, nie możemy się doczekać powrotu Brie Larson i jej postaci na ekrany kin! A co wy sądzicie? Dajcie nam znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!