PODZIEL SIĘ

Wielu fanów zadawało sobie pytanie, co się stało z postacią Felicity pomiędzy 7. a 8. sezonem “Arrowa”. Jak wiemy, Emily Bett Rickards opuściła serial po zakończeniu 7. sezonu i nie zobaczymy jej w nowych odcinkach. Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi producent serialu Marc Guggenheim.

W swoim tweetcie Marc pisze, że mają świetne wytłumaczenie na brak tej postaci w najnowszym sezonie, ale nie takie, jakiego byśmy się spodziewali.

Niestety na samo wytłumaczenie będziemy musieli czekać do grudnia, bo właśnie wtedy premierę będą miały odcinki wchodzące w skład tegorocznego crossovera.

“Kryzys na Nieskończonych Ziemiachjest już zapowiadany od 2014 roku i został wspomniany w pierwszym odcinku Flasha“. Będzie to wydarzenie wzorowane na evencie komiksowym o tym samym tytule, gdzie bohaterzy będą musieli zmierzyć się z Anty-Monitorem. W crossoverze zobaczymy o wiele więcej postaci niż te znane nam z Arrowverse, takich jak Superman z serialu “Tajemnice Smallville”, w którego wciela się Tom Welling, czy Kevin Conroy podkładający głos Batmanowi w filmach i serialach animowanych.