PODZIEL SIĘ

Bracia Russo zdradzili, że spośród wszystkich seriali Marvela mających pojawić się na Disney+, najbardziej interesuje ich Moon Knight.

Moon Knight jest jedną z postaci, którą fani chcieli zobaczyć w MCU od bardzo, bardzo dawna. Tego lata na D23 expo Kevin Faige spełnił marzenia tysięcy i ogłosił, że dla Disney+ powstaje serial Moon Knight. Po ostatnim wywiadzie z braćmi Russo wygląda na to, że ta seria ekscytuje ich równie mocno, co widzów.

Na ten moment reżyserzy robią sobie przerwę od Marvela i zajmują się filmem Cherry z Tomem Hollandem w roli głównej, jednak już jakiś czas temu stwierdzili, że jeśli kiedyś znowu nadarzy się taka okazja, chętnie podejmą współpracę z Marvel Studios. Wspominali choćby o takich projektach jak Secret Wars czy Fantastyczna Czwórka, jednak teraz wyjawili, że interesuje ich coś jeszcze. Oto, co o Moon Knighcie ma do powiedzenia Joe Russo:

Moon Knight brzmi ciekawie. Ciężko powiedzieć, co chcielibyśmy robić, bo teraz jesteśmy skupieni na Cherry. Jesteśmy teraz w Cleveland, żeby kręcić w plenerze. Jednak wszystko, co robi Marvel, jest na swój sposób specjalne. Wspaniale się nam z nimi współpracowało i jestem pewien, że znajdziemy coś, co znów nas połączy.

Wiemy też, że postacie z seriali pojawią się również na wielkim ekranie. Według pewnych źródeł, Moon Knighta zobaczymy też u boku Mahershaly Aliego w filmie Blade. W komiksach aspekt księżyca i łowca wampirów spotykali się wielokrotnie, więc ich filmowy team-up miałby wiele sensu. O Bladzie, oprócz aktora wcielającego się w główną rolę, nie wiemy absolutnie nic, jednak Moon Knight niedawno dostał własnego showrunnera – Jeremy’ego Slatera. Może bracia Russo wyreżyserują jeden czy dwa odcinki? Zobaczymy już za kilka lat.