PODZIEL SIĘ

Blok telewizyjny marvela zaskoczył ostatnio widzów ogłoszeniem, że wraz z platformą streamingową Hulu przygotowują współpracę przy produkcji dwóch seriali. Jednym z nich jest “Ghost Rider” drugim “Hellstorm“, może się jednak okazać, że ta wspólpraca, może przynieść na mały ekran jeszcze jednego bohatera.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Wszystko sprowadza się do słów których włodarze użyli przedstawiając nowe produkcje, czyli “Duchy zemsty nadchodzą”. Jakkolwiek w przypadku opisu solowego Ghost Ridera mogłoby mieć to jakiś sens, tak w odniesieniu do rodzeństwa Daimona i Satany Hellstorm jako osobnego projektu juz nie bardzo. Chyba że….

“Duchy Zemsty” to miniseria komiksów której głównymi bohaterami są właśnie Ghost Rider, rodzeństwo Hellstorm i nasż ulubiony “chodzący za dnia” czyli Blade. Czy jest więc szansa że już niebawem ponownie ujrzymy na ekranach naszego ulubionego nocnego łowcę? Wydaje się co prawda, że powyższa teoria jest nieco naciągana, jednak biorąc pod uwagę jak potężny jest fandom Blade’a, oraz fakt jak bardzo marvel, po zakończeniu wspólpracy z netflixem potrzebuje silnych postaci w swoim telewizyjnym universum, wcale nie tak niedorzeczna.

Czy chcielibyście zobaczyć Blade’a na małym ekranie? Zapraszamy do dyskusji