PODZIEL SIĘ

Tuż przed przerwą w emisji serialu The Flash wypuścił swój setny odcinek, a wraz z nim powróciło kilka postaci z poprzednich sezonów. Podczas gdy Barry (Grant Gustin) i Nora (Jessica Parker Kennedy) podróżowali w czasie, w końcu trafili do chwili śmierci Savitara.

I właśnie tutaj trafiamy na lekki groch z kapustą, ponieważ jak zauważa swoim sokolim okiem użytkownik Reddita, tym razem Savitar zmarł inaczej niż oryginalnie za pierwszym razem (w sezonie 3). Dokładnie wypunktował on, że sposób, w jaki Savitar upada, został zmieniony, być może celowo, być może przez pomyłkę.

Kiedy nikczemny Barry został w końcu zastrzelony w plecy z ręki Iris (Candice Patton), strzał zmusił go do obrotu, a w końcu do upadku na plecy, po którym to został wymazany z egzystencji.

Jednakże w 100 epizodzie Savitar zostaje postrzelony, po czym pada na kolana, w końcu ląduje na brzuchu i z tej pozycji znika, stając się tylko wspomnieniem.

Gratulujemy czujności dla użytkowników Reddita! A Wy co myślicie, zmiana sposobu śmierci Savitara miała coś na celu, czy to zwykła pomyłka?