PODZIEL SIĘ

Stacja The CW wydała zapowiedź finałowego odcinka drugiego sezonu serialu „Black Lightning”. Jego nazwa to „The Book of the Apocalypse: Chapter Two: The Omega”.

Epizod będzie można obejrzeć już w najbliższy wtorek, czyli 19 marca. Będzie on drugą częścią finału sezonu, którego pierwszą część, zatytułowaną „Alpha”, wyemitowano w zeszły wtorek. W odcinku, o którym mowa, Tobias nie tylko napuścił jednego ze swoich meta-ludzi, aby zemścić się na tych, którzy stanęli na jego drodze, ale również dla zapewnienia większego zysku, puścił w obieg materiał video oferujący sprzedaż meta-ludzi.

Wygląda na to, że głównym tematem najbliższego odcinka będzie Tobias (Marvin “Krondon” Jones III) i jego machinacje. Pomimo że Whale jest zdeterminowany, aby pozbyć się głównego bohatera serialu, Black Lightninga (Cress Williams), to będzie musiał zmierzyć się również z Lalą, który powrócił z martwych, oraz Jennifer, która chce się zemścić za Khalila.

Determinacja Jennifer stawia jej los pod znakiem zapytania. Pomimo że Gambi (James Remar) opracował jej strój, nie udało mu się go do końca udoskonalić. Przy przeciążeniach, jakie kostiumowi serwuje jej moc, może to oznaczać dla córki głównego bohatera poważne kłopoty.

W poprzednim epizodzie, wbrew poleceniom, ruszyła po Tobiasa. Niestety jej strój nie zadziałał odpowiednio i została w nim uwięziona. Oczywiście na pomoc ruszył jej Gambi.

Finałowy odcinek drugiego sezonu „Black Lightninga” w najbliższy wtorek rano czasu polskiego!