PODZIEL SIĘ

Pierwszy strój Harley Quinn w Birds of Prey został zaprezentowany w wypuszczonym parę tygodni temu teaserze. Jak się okazuje, w odróżnieniu od Suicide Squad, nie będzie to jedyny kostium, w którym antybohaterka pojawi się w jej najnowszym filmie! Udowadniają to najnowsze zdjęcia z planu. 

Margot Robbie zadebiutowała jako Harley Quinn w 2016 roku, występując w filmie Suicide Squad jako aktorka pierwszoplanowa. Fani od tamtego czasu niecierpliwie oczekują na jej wielki powrót, który ma nadejść w Birds of Prey, pierwszym filmie superbohaterskim z kobiecą drużyną na pierwszym planie. Co ciekawe, Robbie jest również producentką tego projektu.

Wszyscy pamiętamy, jaką furorę w 2016 zrobił kostium Harley z Suicide Squad. Dziewczyny z całego świata przebierały się za swoją ulubioną antybohaterkę, a jej popularność gwałtownie wzrosła. Do tego czasu pojawiło się już parę zdjęć z planu, w których Quinn pojawia się w różnych strojach i każdy z nich niewątpliwie robi wrażenie.

Jakiś czas temu pojawiły się kolejne zdjęcia, w których to była pomocnica Jokera wychodzi z jubilera, mając na sobie barwny ubiór, którego jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć. Zresztą, przyjrzyjcie się mu sami!

W Birds of Prey oprócz zachwycającej Margot Robbie będziemy mieli szansę również zobaczyć: Mary Elizabeth Winstead jako Huntress, Jurnee Smollett-Bell jako Black Canary, Ellę Jay Basco jako Cassandrę Cain, Rosie Perez jako Renee Montoyę, Chrisa Messina jako Victora Zsasza oraz Ewana McGregora jako Black Maska.

Cieszycie się na Birds of Prey? Może wolelibyście oryginalną wersję z Batgirl, Black Canary i Huntress? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach i na Discordzie!

Premiera Birds of Prey przewidywana jest na 7 lutego 2020.