PODZIEL SIĘ

Z planu nadchodzącego Birds of Prey wypływa ostatnio coraz więcej zdjęć. Najczęściej przedstawiają one Margot Robbie jako Harley Quinn w jej barwnych kostiumach. Tym razem, oprócz tej antybohaterki, w tle możemy również zobaczyć Rosie Perez w roli Renee Montoyi

Renee Montoya, podobnie jak Harley Quinn, po raz pierwszy pojawiła się w kreskówce Batman: The Animated Series, stanowiącą dla wielu wzór adaptacji komiksów. Od tamtej pory stała się nieodłączną częścią Gotham City Police Department, a każdy szanujący się fan był zapoznany z jej postacią. Jej rola przez lata ewoluowała w różne strony. Była bohaterką drugoplanową, jedną z głównych partnerek Batwoman, a nawet stała się pełnoprawną superbohaterką, przejmując pseudonim The Question po swoim mentorze, Vicu Sage’u.

Rosie Perez nie będzie pierwszą osobą, która wcieli się w Montoyę. Victoria Cartagena pojawiła się już w jej roli w paru odcinkach serialu Gotham. Na ten moment nie wiadomo, jak będzie wyglądać historia Montoyi w Birds of Prey, ale możemy spojrzeć na jej wygląd:

Jak chcielibyście, aby Montoya została przedstawiona w Birds of Prey? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach i na Discordzie!

Premiera Birds of Prey przewidywana jest na 7 lutego 2020.