PODZIEL SIĘ

Dwa dni temu Studio Marvel ukazało nam nowy, krótki zwiastun Avengers: Koniec Gry promujący możliwość zakupienia biletów przedpremierowo.

Zapowiedź zawiera dosyć dużo nowych i ciekawych scen, na które niektórzy fani czekali z wielką niecierpliwością, jak powrót Starka na Ziemie czy samo pojednanie zwaśnionych przyjaciół.

Tony i Steve podają sobie ręce zaraz po krótkiej, ale ważnej wymianie zdań:

„Ufasz mi?” pyta Tony, a w odpowiedzi słyszymy proste „ufam”.

Jak pamiętamy Traktat z Sokovii podzielił losy tej dwójki w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów w 2016 roku.

Tony Stark, który w poprzednich zwiastunach i zapowiedziach był na statku z Nebulą bądź idący wraz ze wszystkimi ocalałymi w hangarze Avengersów, nagle ląduje w ramionach swojej ukochanej Pepper Potts w dosyć wzruszającej scenie. Kilka sekund, a jak najbardziej chwyta za serce fanów śledzących relacje tej dwójki.

Kolejna dosyć intrygującą scena przedstawia oryginalną szóstkę wraz z Kapitan Marvel, Rocketem oraz Nebulą na statku Strażników. W kadrze przedstawiającym statek z zewnątrz widzimy planetę, najprawdopodobniej  tą samą  co ukazana w  Strażnikach Galaktyki części pierwszej – Morag, na której to Peter Quill znalazł Kamień Mocy. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.

Kilka kolejnych scen pokazuje Nebulę i Rocketa, Natashe, Clinta czy Thora.

Taki rzut na naszych bohaterów mimo tego, jak bardzo byśmy chcieli, by wszystko znalazło się w finalnej produkcji, może być czystą zmyłką. Dobrze wiemy, jak bracia Russo lubią bawić się z nami w ciuciubabkę.

Zwiastun możecie obejrzeć tutaj.

A wam udało się kupić bilety na premierę? A może już na pokaz przedpremierowy? Co myślicie o zwiastunie?